Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 2 éves ivartalanított...

A 2 éves ivartalanított kandúr cicámhoz befogadtunk egy kis cicát, amivel a kora miatt többet foglalkozunk, mint a naggyal. Azt vettem észre, hogy a nagy kezd depressziós lenni /félre vonul, nem játszik/. Mit lehetne csinálni, hogy ezek megszűnjenek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért igényel több foglalkozást egy kiscica, mint egy idősebb? Egyébként elég egyszerű, foglalkozzatok vele többet, játszatok vele is.
2013. okt. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha foglalkozol az idősebbel is annyit mint korábban, akkor nem baj. Érezze hogy őt is szeretitek, nincs a kicsi miatt hanyagolva. Próbáld bevonni a közös játékba őt is. Simogassátok sokat, hogy érezze, hogy ő is fontos.
2013. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:
0%
Adjátok vissza a golyóit... Hasonló esetben én is depressziós lennék. :-(
2013. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Utolsó: a mi kandúrunk egész addig volt problémás (nyugtalan, depressziós), amíg nem volt ivartalanítva. Úgyhogy ennyit erről...
2013. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Shai-Hulud ***** válasza:
De ugye ezzel nem azt akarod sugallani, hogy ha ideges vagyok, vagy depis, akkor heréltessem ki magam???????? :-o
2013. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sok pasin segítene:))) csak viccelek
2013. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár viccnek szántad, de tényleg szebb lenne a világ néhány ivartalan férfi nélkül :D
2013. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A naggyal nem lehet most semmilyen játékot játszani,mert elvonul meg elbújik. Próbáltam azt csinálni, hogy a kicsit elkülönítettem és majd most játszunk, de nem nagyon mozdult rá. Hát próbálkozom még, hátha aztán majd lesz valami. Köszi a válaszokat.
2013. okt. 17. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!