Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaptam eukacid nevezetű bolha...

Kaptam eukacid nevezetű bolha elleni készítményt. Hogy használjam? Tovább lent!

Figyelt kérdés
Kis üvegcse folyadékkal. Sehol sem találok róla infót, hogy hova kell cseppenteni. Csak az üveg van meg, amin az van feltüntetve, hogy mi ellen jó, és hogy mit tartalmaz. Nem bírom megkérdezni az illetőt akitől kaptam, mivel már külföldön van, és ebben az évben már nem jön haza. Német készítmény, magyar használati útmutatót nem találtam.

2013. okt. 19. 12:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Cicusokra lenne, az kimaradt.
2013. okt. 19. 12:57
 2/5 A kérdező kommentje:
2013. okt. 19. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:

A fej és a farok közötti területen kell 3 cseppet eloszlatni, hetente kétszer.

Ezt írja az utasítása.

2013. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót. Arról nem írtak esetleg, hogy meddig kell csepegtetni? 2-3 hét, vagy addig még a bolhák el nem tűnnek?
2013. okt. 19. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem. De ameddig bolhák előfordulnak, addig szerintem folyamatosan védekezni kell. Főleg, mivel ennek nem lehet valami hosszú hatástartama, ha hetente 2x is kell cseppenteni.
2013. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!