Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire normális ez az...

Mennyire normális ez az agresszió kiscicánál?

Figyelt kérdés
Előbb adtam neki enni, és nagyon mohó, ráveti magát a kajára, én meg elvettem kicsit a táltól, akkor fújt, meg sziszegett, és nem tetszett. Ezért arra gondoltam, néha elveszem, vagy a kajáját kicsit rendezgetem miközben eszik, hogy szokja hogy itt vagyok én is, hogy ne legyen ilyen agresszív. Erre beleharapott az ujjamba. Nem fájt, még pici, de akkor is alég agresszívnak tűnik. Egyébként nem értek a macskákhoz, ez sem az én macskám, csak most épp én vagyok vele pár napot.

2013. okt. 22. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, ha csak pár napot van veled akkor ne foglalkozz vele, de ha sajátod lenne akkor fokozatosan nyúlj a macskához,simogasd miközben eszik és akkor tudja hogy te nem a kajára mész
2013. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Persze, hogy rád fújt meg megharapott, azt hitte, hogy el akarod venni tőle a kajáját...

Én ha adok a cicámnak enni, akkor hagyom, hogy megegye, ott hagyja, és csak aztán nyúlok hozzá.

2013. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne higgye azt, hogy a kaját akarod elvenni tőle.
2013. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Effy Lizbeth válasza:
Az én cicám kicsi korába harapott karmolt a semmiből is, olyakat harapott néha....kinövi nem kell aggódni, ha emberközelben van egy idő után lenyugszik, az enyém mostanra teljesen nyugodt, bár néha beletekeri magát a függönybe :D
2014. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!