Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért ordibál minden apróságér...

Miért ordibál minden apróságért a vezető oktatóm? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Mindenkinél ez van? Halottam mástól is, hogy ugyanígy viselkedik vele az oktatója. Állítólag azért, hogy megszokjuk a feszültséget és vizsgán ez már ne zavarjon be. Azonban engem nagyon hátráltat a vezetésben, ha ordít mellettem valaki.
2011. nov. 9. 17:03
1 2
 1/16 atilis ***** válasza:
63%
Ez normális sajnos, persze nem kellene, hogy az legyen, de nem egyszer volt, hogy főleg a lányokat megríkatta az oktató, de napjában többször is. De az biztos, hogyha valami nagy hibát vétettél tuti leordította a fejed. De ahogy majd haladsz előre, és egyre többet fejlődsz, az ordibálás is meg fog szűnni.
2011. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó oktatót fogtál ki! Aztaleborulthétszentségitnekije! Nehogymá fizetek és ordítson velem! Akkorát fékezz rá ilyenkor, hogy verje ki a szélvédőt!!!! Azért mert fiatalok vagytok és naná, hogy nem tudtok vezetni, azért vagytok ott és Ő azért van megbízva ! Én tuti hogy megszivatnám!
2011. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Normális vagy nem,különbözőek vagyunk.Van,aki türelmesen,lágy hangon magyaráz,van,aki ordít.Másak a tanítási módszereik.Nekem volt két oktatóm is.Az első ordibálós volt.Rám jó hatással volt.De megbízhatatlan is volt,ezért lecseréltem.A második pont az ellentétje volt,de,ami közös bennük az az,hogy ésszerűséget tartották szem előtt.Szóval,nekem mindegy,hogy milyen.

De akik túl lelkizik a dolgot,inkább válasszanak másik oktatót,mert klönben nem tudnak a vezetésre koncentrálni.

Vagy egyszerűen kérd meg,hogy változtasson a modorán.Legyenszíves.

-Nem kell mindjárt dölyfösködni,mert fizetünk érte.Ha nem tudtok összedolgozni,akkor keress mást!

2011. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy különbözőek vagyunk, de aki csak ordibálással tud magyarázni az ne menjen oktatónak.
2011. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés után az egyetlen kifejezés ami eszembe jutott:

azonnali oktató váltás.


Dehogy van így, ez nem normális. Az autóvezetéshez nyugalom kell, nem lehet stresszes állapotban vezetni, és nem is kell.


Egy jó oktató nyugodt, türelmes. Jó ha már a 3. lámpánál fulladsz le, nyílván rád förmed, de nevelő célzattal, és az kell is, hogy észre vedd végre magad.


De alapból az órák kellemesen, 100%os nyugalomban és jó hangulatban kell hogy teljenek.


"megszokjuk a vizsgán a feszültséget"


Jó vicc. Ugyan hogy lehetne már megszokni a feszültséget? Pont hogy az ember sok mindent meg tud szokni, él a hidegben a melegben, egyetlen dolgot nem tud elviselni: a stresszt (talán ezért is hívják így a szót...)


Válts, nem kell ragaszkodni az oktatódhoz.

2011. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy ne ordibáljon! Miért? Egyszerű a képlet, te vagy a vezető tehát te digtálsz ami azt jelenti, hogy az kell, hogy történjen az autóba ami neked jó és nem az ami neki jó! Hidd el ez a kivezető út és ha elmagyarázod neki miért mondod ezt akkor még díjazni is fogja a hozzáállásod. Mert igazad van! Mindig a sofőr digtál és nem az utas, még ha az oktató is legyen!
2011. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal válts oktatót vagy iskolát!
2011. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem tanulj meg vezetni. Mibe hogy nő vagy?:D Velem sose ordibált senki pedig már az 5ödik jogsimon is tul vagyok. Lehet hogy azért mert nem probáltam meg "köművesként fodrászkodni?" :D Hogy értsd is, vezetni nem mindenki tud megtanulni :D Am meg normális dolog sztem :D
2011. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld vele megbeszélni, mert az a legrosszabb, ha minden alkalommal idegesen mész vezetni, mert előre tudod, milyen hangulatban fog zajlani az óra. Az normális, hogy folyton dumál, és cseszeget, ha rosszul csináltál valamit, de a hangnemmel elég komoly problémák vannak nála ezek szerint. Ha legközelebb ordít, mondd neki, hogy vezetni jöttél, nem az ordibálását hallgatni. vagy hogy nem hallasz nagyot.. attól függ, milyen dumát enged meg a köztetek lévő kapcsolat, korkülönbség, ilyesmi.. ha nagyon nem megy az együttműködés, akkor megéri elgondolkozni az oktatóváltáson is. sok sikert! :)
2011. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mentél oda mert nem tudsz vezetni.Ha ezért ordít ,akkor alkalmatlan a feladatára,ráadásul ez egy szolgáltatás ,a te pénzedből kapja a fizetését! Szóval válts oktatót de hamar, mert így az idegeskedés miatt nem fogsz átmenni a vizsgán.
2011. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!