Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nedves a macskák ormánya?

Miért nedves a macskák ormánya?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen macska az aminek ormánya van? :)


Az egészséges macskának nedves az orra.

2013. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos a pontos okát én sem tudom,de anno én is kérdeztem az állatdokit,és azt mondta az az egészséges ha nedves az orra a kutyáknak,és macsekoknak.Ha lázos akkorr nem nedves.Na akkor van gond...
2013. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
küldjél már 1 olyan macskáról képet amelyiknek ormánya van!!!!!
2013. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
:D
2013. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ki van száradva, lázas, vagy macskanáthás (vírusos betegsége van), akkor száraz az orra, ha egészséges,akkor nedves, az okát azt nem tudom. Viszont te sürgősen vidd el orvoshoz a cicádat, mert ha a tiednek ormánya van, az messze nem jó jel!!!! :DDDDDD
2013. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azért , mert azzal szívja fel a vizet, hogy a szájába tegye.
2013. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

macskafánt: egy új állat, mely az elefánt és a macska párzásakor lesz. Angol nevén: catephant.


Nagy ormánya van, ami többnyire nedves, de fára is tud mászni. Szerintem neked ilyened lehet...


Na, de komolyra fordítva, a nedves orr teljesen normális a macskáknál és kutyáknál.

2013. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!