Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg létezne ilyen, vagy...

Tényleg létezne ilyen, vagy csak kitaláció?

Figyelt kérdés

Egyik nő ismerősömtől hallottam, hogy mikor petefészekcisztája volt, a macskája nagyon sokat ült a hasán (mármint a nőnek a hasán). Ő meggyógyult, de nem sokkal ezután a cica elpusztult. Na és állítólag ez az ismerősöm olvasta valahol, hogy a macskáknak van valami ilyen képességük, hogy "átveszik" az emberek betegségét, sok macska csak ezért jön a világra.

Hallottatok már ilyenről, vagy hasonlóról?


Bocsi, ha nem érthető, de ma temettük a cicámat... Szóval elég össze-vissza vagyok...



2013. okt. 31. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megérzik, azt el tudom képzelni. Hogy átvette volna tőle, azt nem.
2013. okt. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez ebben a formában hülyeség.


Az állatok megérezhetnek betegségeket, de nem ilyen rejtélyes módon. A kutyák képesek többféle rákos betegséget kiszimatolni, mert más a szaga.


A cicád halálának semmi köze nincs ahhoz, hogy egy petefészek cisztás nő hasán ült. Ezt felejtsd el, mert hülyeség.

2013. okt. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan létezik, hogy megérzi a betegséget. A kutyákat ma már arra is ki tudják képezni, hogy kiszimatolják a rákos betegeket. Az nem létezik, hogy ettől a macska meghal. Legfeljebb annyi igaz, hogy a gazdája betegsége lelkileg kihat az állatra is, de ettől még nem fog meghalni.
2013. okt. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem elég hülyén hangzik a dolog, de minden csak hit kérdése, és azt szíved joga eldönteni, miben hiszel.

Nem mondanám 100%-ban hogy nem igaz, mert a családban volt már egy érdekes esemény: keresztanyámnál előrehaladott rákot állapítottak meg, és bár akkor gazdag volt, a legjobb orvosok is jó esetben 1-2 hónapot jósoltak neki.

Fogta magát, elment Vegasba és elszórta a pénzét az utolsó fillérig. Mire hazajött, kutya baja sem volt.

Látod, én hiszem, hogy kiváltotta magát. Más kérdés, hogy ilyen "csodánál" az ember azt várná, hogy minimum csövesek közt osztotta szét a vagyonát, de lehet, egyszerűen csak nem érdemelte meg azt a pénzt, nem ő kereste meg, örökölte.

Apró észrevétel, ha a macska elpusztult, megállapította a doki, hogy cisztában? Vagy el sem került oda. Mert ha más baja volt, elég csekély az esélye, hogy bármit átvett volna.

A te cicádért meg részvétem.

2013. okt. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz hogy átvette a betegséget, akkor szerintem igen lehetséges. Több filmet láttam róla és olvastam is... sok hasonló eset megtörtént már.
2013. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Jézusom? Hány évesek vagytok? 10 vagy 12?


Szinte minden nőnek van petefészek cisztája, hiszen a petesejtek száma annyi, amennyivel megszülettél. Minden mensinél egy kiszabadul, és utána kis mini ciszta alakul ki.


A ciszta nem halálos kor,szinte senkit nem kerül el. Milyen hülyeséget hoztok itt össze!Petefészek ciszta miatt még senki nem halt meg. Főleg nem egy macska, aki egy nő hasán ült! Menjünk vissza a sötét középkorba, édes istenem, hova süllyed a világ!


A cica meghalt, megmérgezték, beteg volt, csak nem vettétek észre, ki tudja. Egyetlen egy dolog, ami biztos, a pusztulásához semmi, de semmi köze a nőhöz.


Ráadásul úgy kezdődik s ztori, hogy "hallottam", na innen volt kár tovább olvasnom. Aki hót buta, az úgyis úgy fog élni....

2013. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem állítottam, hogy azért halt meg a macskám, mert átvett betegséget...

És azt sem írtam, hogy elhiszem ezt a "macska átveszi a betegséget" dolgot, szimpla kérdés volt!

Utolsó, köszi a véleménynyilvánításodat, de kevésbé bunkó hangnemben is megtehetted volna.

2013. okt. 31. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!