Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Költözés után meddig ne...

Költözés után meddig ne engedjem ki a cicát a házból, hogy ha majd kimegy, akkor haza is jöjjön?

Figyelt kérdés
Mert mindene a kóborlás, az ismert kis terepe, de ennek most vége lesz. Új környezet, új felfedezőutak, és félek, ha elindul, nem fog visszatalálni. És a kutyusokkal mi a helyzet? (kinti kutya). Vele szintúgy ez a helyzet.
2013. nov. 5. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát 1 napig ne engedd el, meg a ház bejáratához, vagy ha van hátsó ajtótok és ott engeded ki a macskát akkor oda tedd be a macskád valamilyen cuccát pl: játékát vagy kis házát, esetleg kaját.
2013. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább egy hétig ne engedd ki.
2013. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mind egy meddig van bent, nem fog visszatalálni ha elmegy, mert a szagokat nem ismeri fel. Furcsa lesz neki hogy nem érzi a szagát sehol. Nem találna vissza. És a szomszéd kutyákat sem jegyezte meg hogy hol vannak. Én félnék hogy átmegy valahová és egy kutya a semmiből ráugrik. Talán ha sétáltatnád a macskát a közelben hámban macska pórázon. És igen macskát is szoktak :D . Viszek közben magaddal macska kaját vagy jutalomfalatot hogy szokja a hámot és ezzel veszed rá hogy menjen. Addig is szokná a szagokat. Így benti macskaként is élhetne. Én nem engedném idegen környezetbe.
2013. nov. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is félek ettől, de majd úgy fogom hogy ha kiengedem, akkor kint leszek vele, és minden nap egy kicsivel több időt míg meg nem szokja
2013. nov. 6. 06:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, jó az is . Hogy kiviszed egy 15 percre hogy nézelődjön és utána beviszed. Jó ha minden nap ezt csinálod vagy 2 hétig. Vagy el ne szökjön. :)
2013. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!