Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kiköltöznétek külföldre?

Kiköltöznétek külföldre?

Figyelt kérdés
Kiköltöznétek külföldre ha lehetőségetek nyílna rá, és ha igen hová, miért oda, meddig, és miért mennétek el itthonról?

2012. aug. 23. 18:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha lehetőség nyílna rá akkor mindenképp kimennék Svájcba -rokonok élnek ott- talán ha van vmi jó munka és biztos megélhetés ami kis hazánkban elég ritka akkor akár évekig is csak nagyon rá kell gyúrni a franciára...
2012. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én simán mennék,fogok is,azért mennék el, hogy pénzt gyűjtsek, pl egy saját házra, de ha jó állásom lenne több évre ki is költöznék szerintem.
2012. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
De ki ám! Erős gazdaságú országba (pl. Anglia, Svájc, Németo.) Aminek beszéled a nyelvét, olyat célozz be (ha van rá lehetőséged). Én azért mennék el, mert ezt az országot süllyesztik, az embereket pedig eltiporják. Mellesleg jövő héten indulok, és majd csak látogatóba jövök néha haza.
2012. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, és az egyetem után biztos hogy egy időre ki is fogok. Én főleg USA-ban gondolkozom, mivel ott az én munkámmal (mérnöki) havi szinten 3x-osát meg lehet keresni az itthoninak, és nem az a célom hogy éhen haljak itthon és ne legyen nyugdíjam.
2012. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ki hát! És ide még többet átutazóba sem jövök! (amúgy Angliába)
2012. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Mi szombaton költözünk Svájcba. 3gyerekkel,biztos helyre,(férjem kint van)és remélem többet már nem jövünk vissza lakni,csak látogatóba jövünk. Elmegyünk,mert mi itt nem tudunk megélni.
2012. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Yukióóóó ***** válasza:
Azt bánom , hogy már réges - rég nem tettem meg csak az egyik gyerek még ki tanulja a szakmáját és már itt se vagyunk irány a nagy korall zátony országa : AUSZTRÁLIA !!! / Ez van tervbe véve /Itt nem vesznek ember számba csak akkor tudsz megélni ha nem vagy tisztességes !!
2012. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen! Jövőre megyek ki Angliába vagy az Egyesült Államokba!
2012. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hájaaa ***** válasza:
Dehogy mennék ki! Szeretem a hazám, szeretek itt élni! Nem megyek ki rabszolgának egy idegen országba(élni).
2012. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Megdöbbentő számomra, hogy ilyen sokan választanák a kiköltözést...nem hibáztatom őket, sőt én is mennék, csak milyen furcsa már, hogy szinte mindenki menne:-D
2013. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!