Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért jönnek oda a macskák ha...

Miért jönnek oda a macskák ha ciccegünk?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 15:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy a "C" betű azért kelti fel annyira az érdeklődésüket, mert a fő zsákmány állatuk, az egér hasonló hangot ad ki (attól függetlenül, hogy ma már nem feltétlenül vadásszák). Érdekli őket a "cincogás". :)

Persze ez nem azt jelenti, hogy zsákmánynak gondol minket, de bekapcsolja az ösztöneit, hogy figyeljen a hangra.

2013. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én már többször megfigyeltem, a "c" betű tetszik nekik, az enyém ha kiejtem a c-t, akkor fülel, vagy szoktam neki mondani, hogy nem mozgatod a farkadat CICCA és akkor mikor kiejtem a cicát, megmozdul a farka, de ha mást mondok neki, arra nem reagál, csak ha C-betűs szavakkal dobálódzok :D
2013. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az angol cicák is reagálnak rá, szerintem azért, mert az olyan "éles" hang, s ez feltűnik nekik.
2013. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!