Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy kismacskát...

Szeretnék egy kismacskát otthonra, de mivel panelben lakunk, a szülei m nem engedik meg. Mivel lehetne mégis megfűzni őket?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 13:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik hogy:Panelban még kis testű kutyát is lehet tartani macskát meg simán.Nekem nyuszim van panelban és semmmi gond.A macska simán el van ez hülyeség, hogy nem lehet tartani.
2009. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%

Ezt szülője válogatja, meg az is, hogy mennyi idős vagy.

Amikor panelban laktunk én is mindig akartam cicát, aztán egyszer mamáméknak rendeztem egy házit és pár napig nálunk volt.

Akkor döntöttem el, hogy jobb, hogy nem engedték meg. A cica azt csinálta, hogy felrakta a két mellső mancsát az ablakra és úgy nézett kifelé. Úgy sajnáltam szegényt, meg hát büdös is volt szegényke. Igaz mivel csak pár napig volt, nem volt alma. De a barátoméknál sokáig laktak bent a macskák és reggelre az alom miatt iszonyú szag volt. :P Levertek dolgokat..


Gondolom azért az sem mindegy ki milyen cicát választ bentre.. mindenesetre, nem tudom hogyan győzd meg őket.


Talán kérdezz rá miért nem szeretnék, hogy legyen. Indokolják meg rendesen, ne az legyen a válaszuk, hogy "csak mert nem".


Te pedig mond el mennyire szeretnéd, és hogy rendesen vigyáznál rá, esetleg beszállnál az etetési költségekbe. Mert azért egy cicának is vannak rendesen költségei.

2009. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid is ilyenek mint néhány válaszoló, hogy azt hiszik büdösek, koszosak a macskák akkor sosem fogják megengedni. Bár nem tudom mit lehetne tenni, azon kívül hogy minden nap elmondod hogy mennyire aranyosnak találod a cicákat és mennyire szeretnél egyet. Előbb utóbb megunják a nyavalygásod és kapsz egyet:D
2009. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Rágd a szüleid fülét,hogy Te minden áron szeretnél egy kiscicát és elöbb-utóbb megunják és beadják a derekukat!Amúgy én se tudom elképzelni,ha egy picurka szőrgombóccal a kezedben megjelennél,ne érzékenyülnének el,és elhajtanának,akkor nincs szivük!!Én szurkolok;)

Egyébként azt is mondtad,hogy Te felelősségteljessen ellátod majd a cicát(etetés,takaritás utána stb..)?Mert lehet ezért nem szeretnének mert az Ő nyakukba szakadna minden...

2009. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
persze én törődnék a macskusszal:)
2009. nov. 16. 15:25
 16/20 anonim ***** válasza:
Kedves 14 órás! Remélem van három gyereked és ez szerint neveled!
2009. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Én nagyon sokat gondolkodtam rajta hogy szobacicám legyen, mert mindenféle rémhíreket lehet hallani.

De nem lett igazuk. Szerintem ha jó kaját kap és jófajta alomba vécézhet, nem lesz büdös. Én szagolgatni is szoktam a

cicámat, és semmi. Azt hozzá kell tennem hogy lánycicám van. A fiuk állítólag szagosabbak.

És ha rendszeresen keféled (cicakefével) akkor a szőre se hullik annyira. Hozzáteszem, utálja. De érdekes :) mindig túléli.

Jó cicázást!!!

2009. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia! ÉN 12 éves lányka vagyok és mióta beszélni tudok,mindig egy cicáért vagy kutyáért nyávogok.Már beláttam,hogy a kutyust mindig sétáltatni nem olyan könnyű kivitelezni.PL:ha kórházba van a család egy rokon miatt.DE a macseknak nem kell mindig séta!Én úgy ''győztem meg,, őket,hogy mamáéknál nyáron megtapasztalom milyen.Alomra szoktatom a kiscicát ami majd születni fog,én etetem ,itatom és én tüntetem el a ''műveit,,Ha mindez sikerül akkor jöhet a hazaszállítás. Egyébként budapesti 8-dik emeleleti lakásban lesz!


Remélem segítettem!Érvelj sokat és célba érsz!!!

2010. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kedves 14:28 as!! Tökéletesen egyetértek velet. Valóban hülyeség az ,hogy a macska büdös ,szőrös stb. Aki pedig nem akar macskát az miért is szóljon bele a másik dolgába.Nem ő fogja rendezni(Szerintem) Akinek nem inge nem veszi magára.
2013. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Majd mutasd meg a szüleidnek ezeket a válaszokat!!!
2013. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!