Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinálhatnék? Többi lent.

Mit csinálhatnék? Többi lent.

Figyelt kérdés
A macskánk kint alszik az udvaron de a szüleim nem engedik hogy bejöjjön a kazánházba.Csak az a baj hogy szegény cicát folyton megtámadják a szomszédból átjövő macskák.Mit tegyek?

2013. nov. 8. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amikor alszanak a szüleid vagy nem veszik észre, akkor csempészd be a szobába. :)
2013. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Elsőre ne hallgass,csak rontanál a helyzeten.

Próbáld megkérni őket, hogy engedjék be oda, majd te kitakarítod a kazánházat, kibéleled papírral stb. Mittudomén, megígéred hogy javítasz matekból, csak hadd jöjjön be, mert a végén még megölik.

Ivartalanított? Hány éves? Neme? Szobatiszta?

2013. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Útálo, az ilyen embereket!!!Mint amilyenek a te szüleid. Tudod mit csinálnék velük??? 20 korbácsütés + 1 éjszka mesztelenül a pusztán
2013. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Amúgy megbeszélhetnéd velük a dolgot. Ha jön a fagy, és ha a macska nem talál védett helyet, meg is fagyhat. Szóval ha a szüleidet ennyire nem érdekli, akkor meg a macska érdekében ajándékozd vkinek, mert így az életével játszanak.
2013. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tanácsolom a becsempészést. Mondom, hogy csak rontasz a helyzetén! Gondolkodj felnőttként egy kicsit, és ne csak magadra hanem az állatra is gondolj!
2013. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem a szüleimet érdekli tényleg ők is gondolkodtak rajta csak már egyszer behoztuk és összeszart mindent szóval azért nem engedik:(
2013. nov. 8. 16:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Raktatok e almot??Ha van alom akkor biztos nem kakál be.Egyébként tejet szokott inni??Mert attól szokott lenni a cicáknak csúnya hasmenése.
2013. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
raktunk almot és még akkor is..nem az abaj nem tudjuk rászoktatni az alomra
2013. nov. 8. 18:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ajándékozd el valakinek, mert szegénynek így nem jó. Fészeretek nincsen? Vagy egy kis kutyaólat nem lehetne neki kitenni valahova védettebb helyre?

Vannak macskariasztó spray-k, befújod vele a kerítést, és nem jönnek át. Sajnos nem tudom hol kapható, kérdezősködj az állatos boltokban.

Amúgy hány éves? És ivartalanított? Mert ha nőstény és tüzel, akkor azért jönnek hozzá a szomszéd kandúrmacskák. Ivartalaníttatni kell (tudom, kicsit drága, de megéri a macska érdekében).

2013. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szokik rá az alomra akkor lapátra teszel be földet, és odarakod had szagolja. Úgyis jelzi ha üríteni akar és akkor oda viszed a földhöz. Én először földdel szoktattam 2 kismacskát az alomra úgy hogy volt bent föld is és alom is egymás melett. Ha nyugtalan, járkál, nyávog, bujik be a kis helyekre akkor üríteni akar. Ha figyelgeted akkor jó macska lesz. Nekem is bent van 2 kölyök macska. :) Esznek isznak játszanak szinte egész nap, aztán alszanak. Semmi gond nincs velük. :) És tejet tényleg nem szabad nekik adni.
2013. nov. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!