Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnek a cicam farkaval?

Mit tehetnek a cicam farkaval?

Figyelt kérdés
A cicam farkaval tortent valami. Le van 'szakadva' a vege, de valami tartja. Allatorvoshoz nem akarom vinni, csak ha nagyon muszaj, ebben a varosban az allatorvosok megbizhatatlanok. Szeretnem, ha nem fajna neki, bar nem ugy viselkedik, inkabb csak zavarja, morog ra.
2009. nov. 17. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szakadva? tehát le van szakadva a hús és a csont, de tartja vmi? ezt írd már meg érthetően is pls!
2009. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Hát szerintem ez eléggé a "nagyon muszáj" kategória. Vidd el dokihoz.
2009. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jézusom ez nagyon brutálisan hangzik. Azért szerintem nem ártana ha látná egy állatorvos.
2009. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ez nem a muszáj akkor mi az? Ha földön fetrengve rángatózik majd és 6 sebből vérzik?
2009. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Vágd le.
2009. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért morog rá, mert fáj neki. Most muszáj állatorvoshoz vinni, vagy pedig hívni egyet. Ha te vágod le, akkor a fertőzésbe bele is halhat.
2009. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
'le van szakadva a hús és a csont, de tartja vmi' - pontosan
2009. nov. 17. 15:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Jééézusom! Kérlek fogd meg a cicádat és a lehető leghamarabb vidd el egy állatorvoshoz, vagy hívj ki eggyet! Sürgős kezelésre van szüksége!!!!
2009. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg nem rossz hangnemben írtam, de tényleg fontos lenne megmutatni egy orvosnak még ha megbízhatatlan is, valamelyik csak ért hozzá, sajnos az ilyent nem lehet otthoni "praktikákkal" gyógyítani, mert ha tényleg levan szakadva neki, a hús is, és csak valami tartja, és morog akkor fáj neki. Légyszí írd majd meg mi volt az, ill mi lett!
2009. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
reggel adtam neki enni, lattam, hogy mar leszakadt vagy nemtom. suli utan elmentem az allatorvoshoz, azt mondta, latatlanba nem tud mit mondani, migyem el. elvittem, erre azt mondta, nem fertotleniti le, mert kinti macska, felesleges lenne. bekotni sem fogja, mert ugyis leszedi. igy nem csinalt vele semmit. mindezert elkert 1000 forintot.
2009. nov. 18. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!