Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Győzzetek meg róla, hogy a...

Győzzetek meg róla, hogy a lakásban miért nem való macska!?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves életunt hölgyemény vagyok. Nagyon szeretnék egy kiscicát akire én vállalhatom a felelőséget, a saját szememmel láthatom hogy nő fel, de a szüleim nem nagyon vannak a pártján, hogy nekem legyen egy. Akinek lakásba van macskája, megosztaná velem pozitív- negatív tapasztalatát? Szívből köszönöm, és szép napot!

2013. nov. 13. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán tartható lakásban a cicus és nagyon sok pozitív hatása van. Szeretet ad, társaságot és szórakoztat.

Anyagilag viszont meggondolandó, betegség bármikor jöhet, sajnos nekünk két cicánkat is el kellett altatni, de mire idáig jutottunk, a kezelések összege volt, hogy meghaladta a százezret..!(ez persze a kinti cicákra is érvényes.)

2013. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szőrhullás ellen kefélni kell a macska bundáját rendszeresen, így a fésűben lesznek a szőrszálak amiket elhullatna egyébként. Nekem hosszúszőrű macskáim vannak bent, de nincs szőr sehol, csak a macskán. :)

Bútort a neveletlen macskák szedik szét. Mert amelyikkel van foglalkozva az tudja mit szabad, és kaparófát használ, esetleg kaparó szőnyeget, nem bútorokat tép.

Tizensokéve vannak macskáim, egyikkel sem volt sose gond. Az alomtál egy macska esetében könnyen tisztítható, szilikonos alom a legjobb szerintem, nem szokott büdös lenni.

Persze sokba kerül egy macska tartása, ivartalanítani, oltások, egyéb orvosi költségek, alom, és a normális macskakaja sem olcsó. 13 évesen ezt te biztosan nem tudnád fizetni, a szüleidtől meg nem várhatod el, ha nem is akarnak macskát.

2013. nov. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 14. 07:23
 14/15 Csori Fanni Georgina válasza:
Nekem is pontosan ez van hogy szeretnék egy cicát csak a szüleim nem engedik mert hullik a szőre meg mindent szét szed stb....
2013. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Lesz cicám! :)
2013. nov. 17. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!