Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cicát szeretnék. Tényleg...

Benti cicát szeretnék. Tényleg ehetetlen a szőrüket eltüntetni? És mi van a terület kijelőléssel?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves beagle kutyusom. Ő kint alszok az udvaron a ház előtt egy bekeritett részen.

Nap közben estig (télen este is) bent van a ház pincéjében (ami igazából egy iroda, és egy kazánház és egy tárolószoba)

Nagyon sok helye van neki aludni stb.

Szeretnék mellé egy cicát. De mivel félek hogy a cica összeszedi a bolhákat és átadj a kutyának, bentire gondoltam.

Viszont azt olvastam, hogy szinte lehetetlen a szőrt eltüntetni.

Igaz?

A kutyusom nőstény.

Azt olvastam a kandúr cicák mindenhova odapisilnek a területszerzés miatt. Ezért jobb lenne nőstény?

A nőstények nem akarnak kiszökni mikor tüzelnek?

Jaj és hozzáteszem el vinném sétálni a cicát pórázon amikor a kutyussal is megyünk másfél órás sétára naponta:)


2013. nov. 21. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mi az, hogy nem tehén, szürkemarha? a tehén a nőivarú marha. a bika meg a hímivarú. vagy akkor mondd azt hogy szürke marha bikákat tartanak... bolhás bikáról még nem hallottam, nem jellemző, de ha nem mászkálsz be a bolhás állat mellé és a kutyát sem engeded átszökni nem lesz gond. csak nem kéne hagyni hogy átszökjön. ha tudatlan vagy ne az állattartókat szidd, mi is a gondod azzal hogy marha van a szomszédban? és olvass utána mielőtt butaságokat mondasz, illetve a spot on vagy bolhanyakörvet tudom ajánlani. és a kóbor, elhanyagolt állatok elkerülését mert így tudod hazahurcolni az élősködőet. nézz utána mielőtt butaságokkal égeted le magad. [link] tehát ne hanyagold el a kutyád és a gondozását (megelőzésre gondolok főként) és nem kell a bolhákon aggódnod
2013. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
"akko" és "avval" kétlem hogy te városban élsz :DDDDD
2013. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok utolsó előtti, hogy levezeted magad előtt a saját világod.Hiszen mindenki saját magából, illetve környezetéből indul ki.

A kutyát senki nem engedi átszökni és normálisan van gondozva:)

Azért a helyesírás egy dolog gépen. De azért hogy egy sima kérdésből állandóan másfelé kanyarodjunk el ahhoz kell ám az ész...

2013. nov. 24. 16:05
 14/15 A kérdező kommentje:

És ha már úgyis annyira belementünk ebbe a szomszédba. Az környék összes háza perben áll vele az állattatás és a felelőtlen állattatás miatt miatt.

Olvas el előbb a kérdést, mielőtt csak úgy válaszolsz.

2013. nov. 24. 16:08
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
tökmindegy, a lényeg a megelőzés. ha nem kerülsz kapcsolatba bolhás állatokkal, nem hurcolod haza, a kutyádat sem engeded oda, használsz megelőző készítményeket, akkor mégis hogy lett bolhás?
2013. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!