Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSÉG! Mit csináljak a...

SEGÍTSÉG! Mit csináljak a cicával?

Figyelt kérdés

Talált a barátnőm egy kóbor cicát van a lábfején egy kis seb és nem bír ráállni a lábára. A tegnap nagyon nyávogott ha ráállt de adtam neki tejet meg megetettem. Szerintem nincs neki eltörve mert a tegnap még szaladgált az álmát meg egy szomszéd lábtörlőjén töltötte egy lépcsőházban.

Valami kenőcs? Lóbalzsam? az hűsítené vagy körömvirág, svédcsepp vagy arcszesz ? az arcszesz meg fertőtlenít.. de én ehhez annyira nem értek segítsetek.! orvoshoz meg nincs pénz.



2013. nov. 23. 09:38
 1/9 anonim válasza:
0%
hát nézd meg a sérülést ha ugy látod nem tiszta tehát(pllátodhogy valami fekete koszvanbennevagy föld stb és a cicamég nem tisztitotta ki akkor kis arcszeszt rá
2013. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehogy arcszeszt tegyél rá! Betadine-nal kezeld mindenképp, ha nem súlyos.
2013. nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyugi még nem tettem rá semmit. Majd a barátnőm jön 12 körül és megkeressük. Mi az a betadine?
2013. nov. 23. 10:19
 4/9 A kérdező kommentje:
ja köszi már tudom :) köszi a választ! :)
2013. nov. 23. 10:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Betadint tegyél rá, olvasd el a használati útmutatót! Ha már látod, hogy szépen gyógyul akkor nagyon vékony rétegben bekendheted Bepanthen kenőccsel. Egy jó tanács: ne adj neki tejet, mert a macskák nagyrésze laktózérzékeny és nem tudja megemészteni, ezért hasmenés jelentkezhet náluk. Vizet adj inkább neki! A tejen kívül más finomsággal is tudsz neki kedveskedni! :)
2013. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi illatos cuccot ne rakj a macska sebése. Tejet se adj neki, mert menni fog a hasa. Többet ártol vele. Nem hiszem el hogy állatorvosra nincs 1000ftod. Nekem ilyen sérülésekkor nem kér pénzt az orvos. Vegyél neki Kék Lukács kenőcsöt. De ne használj semmi házi kencét rá. Inkább állatorvos.
2013. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Hát nincs mert 14 éves vagyok anyukámék meg nem tennék ezt meg meg sem merném kérdezni, mert apukámtól még azért is kaptam mert a házunk elé hoztam. De amúgy most csináltam neki a barátnőmmel egy dobozt és kibéleltük ki sem jön belőle meg dorombol alatta meg kutya ház van és védi a kutya mindenkitől :D
2013. nov. 23. 21:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, mobilotok már van. Hívjátok fel az állatorvost, kérdezzétek meg, hogy mennyi lenne egyáltalán, ha ez meg az a helyzet, nincsen pénzetek, a szüleitek felől akár el is pusztulhat a cica.

Hátha tud segíteni.

2013. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2013. nov. 25. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!