Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet kezdeni ennyire...

Mit lehet kezdeni ennyire rossz macskával? Ezzel nem lehet együtt élni!

Figyelt kérdés

5 hónapos hím, 3 hónapja hozta haza anyukám, régebben kertben lakott.

Először a virágok folyamatos borogatásával kezdte, ami még mindig tart, de már leveri a dísztárgyakat SZÁNDÉKOSAN, órákat, kagylókat, folyton felborítja a ruhaszárítónkat, odapisil a cipőinkre, tönkretesz mindent, a TV-t és a monitort ki kellett kötni... és HIÁBA BÜNTETJÜK, semmi nem használ neki, mindent újra és újra felborít!! Egyszerűen elviselhetetlen. Ezzel lehet valami kezdeni?? Ez nem normális... sose volt ilyen egyik macskánk se... ha így folytatja, anyu azt mondta, kirakja, mert már nem bírja se idegileg, se fizikailag állandóan rendet tenni utána...



2013. nov. 23. 10:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy barátnőmék be tudják fogadni.
2013. nov. 23. 12:06
 12/17 anonim válasza:
75%
Én azért megkérdezném anyádat, hogy téged is kirakott volna-e az utcára, ha hat hetesen túl hangosan üvöltesz és nem bírja elviselni?
2013. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

Szerencsétlen cica!

Kedves kérdező! Ne vedd sértésnek, de nektek tényleg nem való semmilyen háziállat, amivel komolyabban kell foglalkozni. Ezt úgy kell elképzelni, hogy hazahoztok egy kisgyereket, mert aranyos, leültetitek a sarokba, kap enni és kimerül ennyiben a nevelése. Nem tudom elképzelni, hogy mit is gondolhatod az anyukád, de nagyon felelőtlen a döntése!!!


A macska természetes viselkedése ilyen. A macskabiztos lakásban nincsenek csak úgy vezetékek, az ablakok zárva vannak, nincsenek elől értékes/törékeny tárgyak, nincsenek mérgező növények. A cica megpróbál mindennel játszani, az enyém azért is veri le a dolgokat az asztalról, hátha valami jópofa dolgot talál. Ha mondjuk én nem tudok vele játszani (főzök, tanulok, takarítok stb.), de ő szeretne, akkor keres magának elfoglaltságot, és az már nekem nem tetszik. Ilyenkor kell mindenféle zegzugból, ruhaszárítóról stb. leszedni.


Ez természetes, hiszen új felfedeznivalókat keres.


Szerintem a játék segítene rajta. A büntetés rossz, mert abból nem tanul.


Tehát tényleg adjátok oda valakinek és maradjatok a kis rágcsálóknál, halaknál stb.


Ha az anyukád kiteszi az utcára, akkor tényleg megkérdezheted tőle, amit az előttem szóló írt.

2013. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tudod, amikor együtt élsz egy állattal, mert a családodban befogadta valaki, akkor az nem az övé nem a tiéd, hanem a tiétek!


Unatkozik, azért csinálja! Az enyém is csinálta! Kell neki cicabútor vagy valami, amivel elfoglalhatja magát. Le kell vezetni a feszültségét...Azért pisil mindenhova, azért rosszalkodik, mert unatkozik...

2013. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
érdező: Végül mi lett a cicával? Befogadta a barátnőd?
2013. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Captain Hindsight válasza:
0%
üsd agyon
2013. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, befogadta, úgyhogy megoldódott a probléma.
2013. dec. 6. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!