Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam a cicát...

Hogyan szoktassam a cicát pórázra?

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 21:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igaz is akkor az összes embert a be kell zárni mert elüti az autó,megeszik egymást,egészségtelen dolgokat csinál csak a gond és baj van velük.
2013. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ja, gondolom a kisgyerekedet is hagyod csak úgy kószálni, hát korlátozni kínzás, nem?
2013. dec. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Meddig kisgyermek egy macska?Mikor szültél macskát?
2013. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Szia

Az én cicám is annyira ki akart menni, hogy megsajnáltam és vettem neki pórázt és elkezdtem lehordani. Ivartalanított lány cica volt, minden tanítás nélkül "tudta" hogy azért kell a póráz, mert azzal juthat ki. Szeretettel és játékkal rá lehet tenni, az első pár alkalom nehézkes csak. DE!!!!

Vigyázz, mert onnantól hogy kivitted, nem lesz elégedett a benti léttel. Velünk mindenesetre így volt. A végén már napjában kétszer le kellett vigyem mint a kutyát, és olyan szépen sétált is, de bent szenvedett. Így el kellett adjam egy kertes házba.... ez egy éve volt. Most két hónapja van megint egy fiú cicám de nem fogom kivinni. Gondold meg te is. Először jópofa hogy sétál meg minden, aztán később nyűg lesz.

-napsugár-

2013. dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
azok az idióták akiket nem érteklik a macskák és a kutyájukat is elengedik, ha látnak egyet azok miért keresnek rá macskás kérdésekre? inkább menjenek a p*csába! amugy mindenkinek köszönöm a válaszokat, akik nem ezekhez a barmokhoz tartoznak :-)
2013. dec. 3. 13:48
 16/16 anonim ***** válasza:
remélem, a nyolcasra is majd valaki egyszer ráuszít egy jó nagy, agresszív kutyát, csak mert nem lesz valakinek szimpatikus. nem lesz kár érte. idióta barom.
2013. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!