Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGÍTSETEK! Hogyan szoktassam...

SEGÍTSETEK! Hogyan szoktassam a kutyámat pórázra?

Figyelt kérdés

Helló! Van 2 kutyám, az egyik 3éves a másik meg 8hónapos.

Mikor a 3éves kutyámra teszem a pórázt, egyszerűen mint aki se hall se lát.. egyszóval semmit nem csinál, a kaját se fogadja el, csak ál és néz...Mit tegyek??

A másik kutyám aki 8hónapos, arra meg csak a nyakkörvet tettem és rendesen összetörtem vele a lelki világát. Szolni nem lehetett hozzá, depressziós lesz...Segitsetek léccii!!



#Hogyan.szoktassam.rá.a.kutyámat.a.pórázra
2013. márc. 12. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Talán mutasd meg, hogy te vagy a főnök. Nem kell babusgatni, hogy jaj szegény kutya depis...
2013. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Én azt tanácsolom hogy néz meg a net-en egy kutya idomításról szoló oldalt hátha ott lesz valami hasznos számodra.
2013. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Valletta ***** válasza:
89%
Hagyd rajtuk a nyakörvet egy napra, ne is foglalkozz velük különösebben, nem kell őket jutalomfalattal tukmálni. Estére semmi baja nem lesz a lelkiviláguknak. Ugyan ezt pórázzal is csináld meg, de csak felügyelettel, hagyd, had húzzák maguk után.
2013. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt te komplikálod túl. Egy nyakörvtől nem lesz depis egy kutya... maximum szokatlan neki.


Pár óra alatt megszokják a kutyák a hámokat/nyakörveket.

Egyébként meg nincs különösebb gond, ha tudod őket sétáltatni.


Gondolom nem 24 órában ilyenek, szoktak játszani meg hasonlók. Már pedig ebben az esetben nem depressziósak!

2013. márc. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek Valletta válaszával. Rakd rájuk és legyen rajtuk pár napig állandóan. Akár kezdheted vékonyabb, könnyebb nyakörvvel is. A pórázzal is legyen ugyan ez. Csatold a nyakörvhöz és hagyd, hogy a kutya húzza maga után otthon. Ne is foglalkozz velük. Ha már kicsit kioldódtak, utána esetleg játssz velük, dolgoztasd őket, foglalkozz velük.
2013. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!