Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok is inni akar a...

A ti cicátok is inni akar a wc-ből?

Figyelt kérdés

Egy nagyon okos, nagyon jólnevelt fél éves kandúr cicánk van, egy a baja, hogy nagyon kíváncsi. Ha meghallja, hogy bemegyünk a wc-be, egyből odaszalad, és felágaskodik a térdünkre, és nézi, hogy mi történik. Ez nem zavart, mert olyan cuki, de valamelyik nap észrevettem, hogy tele van mancsnyomokkal az ülőke, később pedig mikor éppen fogat mostam, bejött, felmászott az ülőkére, és amennyire csak tudott, belehajolt. Nem érte el a vizet, de akkor is undi.

Miért nem iszik a tálkájából? Onnan szinte sosem hajlandó. Mindig vagy a kutya vizéből (ami az udvaron van), vagy állott esővíznől, de sosem a tálkájából. Ezt már régebbi cicáimon is tapasztaltam, de a wc-ből még egyik sem akart inni. Miért van ez?


2013. dec. 4. 10:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azt hogy pisilek. Érdekli. Ha meghallja, hogy nyílik a fürdőszobaajtó, már rohan.
2013. dec. 4. 18:05
 12/15 Profine válasza:

Kedves Sárkány kisasszonny!

Cicád azért szeret a WC-ből inni, mert öblítéskor a víz oxigénnel dúsul.Ezért isznak szívesen WC-ből és folyóvízből.(csap)

Megoldásként javasolnám a vízkeringetős itatót.

2013. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez érdekes... De nem fogok venni, gondolom egy vagyonba kerül
2013. dec. 12. 18:16
 14/15 anonim ***** válasza:
Az enyemek is akarja a vizet a wc-bol...azt gondoltam, azert, mert ezt "ok fedeztek fol maguknak, ok talaltak "...
2013. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem a mókuskád érdekli?
2013. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!