Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit éreznek a macskák ha...

Mit éreznek a macskák ha beszélünk hozzájuk?

Figyelt kérdés

Milyen érzést válthat ki,mit gondolnak?

Van hogy néha dorombol, van hogy néha csóválja a farkát, akkor valószinűleg zavarja.

Mikor játszok vele, akkor is sokszor beszélek hozzá, és pl. néhány hangra/szóra megtanulta hogy ne ugorjon a játékra, hanem nyugisan figyeljen engem.

Érdekel hogy az állatokra milyen hatással van ha beszélnek hozzájuk, megérintik őket.



2013. dec. 4. 20:30
1 2
 11/18 piriiiiii ***** válasza:
Szerintem itt most nem volt semmilyen trágárság, kérdező... tényleg sok kérdésnél ripacskodnak meg szerencsétlenkednek csúnyán a hülye válaszadók, de itt most nem vettem ezt észre... (lehet, hogy nekem is kéne szemüveg?:O)
2013. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Az nem poénkodás, hogy azok a pusztulatok egyáltalán nem nézik semmibe az embert, ez tény! Vegyél kutyát!
2013. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Piriii, tényleg nem, csak sok gyülölködő, nem a kérdésre választ adó komment jött. Gondolom olyanok akik nem bírják az állatokat, és leszólják a macskákat, de akkor mit keresnek ebben a kategóriában?
2013. dec. 4. 21:14
 14/18 piriiiiii ***** válasza:
Na tessék, itt védem a válaszadókat, erre a 12. megcáfol egy ilyen idióta hozzászólással... öcsém.
2013. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Semmi gyűlölködés nincs ebben! Én macskás vagyok, és pont azért szeretem a macskákat mert ők önálló, saját akarattal bíró lények. Nem olyan szolgalelkűek, mint a kutyák.

Tény és való, hogy a macskák nem ragaszkodnak az emberhez, hanem a helyhez ragaszkodnak. Nem érdekli őket, hogy te mit gügyörészel nekik. Ha olyan állatot akarsz, amelyikhez érdemes beszélni, akkor inkább tarts kutyát!

2013. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Na most direkt meg is kerestem a dögöt, mit csinál hencsereg, gügyögtem neki, de úgy nézett rám a nyamvadt, hogy "menj te a francba! Te csak a csicskám vagy, aki etet engem!"
2013. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én az ötös vagyok.És macskám van egy brit kék. Isten bizony nem kutya.De ragaszkodik hozzám,nem úgy,mint a házimacska,aki azért jár haza,hogy enni kapjon.

Olvass utána.

Hallgat a nevére és odajön.Látszanak az érzelmei a képén, és a viselkedésén.

Itt a válaszolók többségének nincs macskája,és nem is volt,csak azt szajkózza,amit a férfirokonától hallott, hogy a macska semmire sem jó és útálni kell.

2013. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem házimacska is lehet ragaszkodó,ez nevelés és tartás függő. Nyílván ha te úgy állsz hozzá hogy á úgy se érdeklem csak eteted mint egy hörcsögöt ő se fog hozzád másképp viszonyulni 55%-os.

Nekem perzsám van, én is előbb elkezdtem hozzá beszélni és szokás szerint visszanyávogott és idejött dorombolni. Igazán hülyeség hogy helyhez ragaszkodnak csak, akkor ha átviszem mamához nem bújna oda hozzám,hanem leszarna.

És legjobban kaja után hízeleg,ehhez mit szólsz?

Egy perzsa tulajdonos.

2013. dec. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!