Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám lenyelt egy picike...

A macskám lenyelt egy picike darab fogselymet. Mit tegyek? Lehet vmi baja? Hívjam az állatorvost? Megvagyok rémülve.

Figyelt kérdés
köszönöm előre is!
2013. dec. 10. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy baja lenne tőle, megesznek sok más furcsaságot.

Valószínűleg átmegy rajta vagy a következő szőrcsomóval együtt távozik. :)

2013. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Simán átmegy rajta.
2013. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jaj Istenem,remélem ... :/ Köszönöm ,hogy írtál. Akkor azért figyelem a székletét,de bélelzáródása nem lehet ezért,ugye? Vagy mennyi idő alatt kellene ennek távoznia?
2013. dec. 10. 22:32
 4/18 A kérdező kommentje:

Gondolom az első széklettel.

Köszi az újabb választ!

Picit megnyugodtam .

2013. dec. 10. 22:33
 5/18 anonim ***** válasza:
A világon semmi baja nem lesz, ha nem akadt meg a torkán akkor onnantól már simán átmegy rajta. Ne tudd meg én miket találtam a kutyám kakijában. :) Baj általában akkor van ha szúrós, éles dolgot nyel le, vagy valami olyat amit nem tud megemészteni, vagy ami megduzzadhat a gyomrában.
2013. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Jaj ,remélem ,köszönöm. :)

Ez durva ,hogy miket találhattál a kutyusod kakijában. :)

De akkor ezt megtudja emészteni,ugye?

Az a helyzet,hogy benti cica és én még a széltől is óvom,szóval nem hiszem,hogy a kajáján és szőrcsomón kívül, mást is lenyelt volna eddig.

2013. dec. 10. 22:40
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
meg fog dögleni és szivárványokat fog hányni előtte
2013. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A kutyám rendszeresen konyharuhát és egyebeket tép meg, a kaki fele rongydarab volt.. először nem értettem mitől fehér, aztán megláttam a kék csíkokat és felismertem a konyharuhát. :D A lényeg, hogy nézd meg a végterméket kijött-e és nem lesz gond. :)
2013. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Fhú de cseszettül vicces ember vagy...

Ha akkora szemét lennék ,amekkora nem vagyok (meg amekkora te is vagy) azt írnám neked,hogy remélem egy napon a te gyereked lenyel valami olyasmit,ami miatt a szemed láttára hal meg. De persze erről szerencsétlen nem tehet ,viszont az érzés ,amit neked át kellene élned ,abszolút jogos lenne.

2013. dec. 10. 22:49
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsó:köszönöm szépen!!
2013. dec. 10. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!