Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám lenyelt egy picike...

A macskám lenyelt egy picike darab fogselymet. Mit tegyek? Lehet vmi baja? Hívjam az állatorvost? Megvagyok rémülve.

Figyelt kérdés
köszönöm előre is!
2013. dec. 10. 22:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Azért egy macskát ne hasonlítsunk egy gyerekhez...Szeretem az állatokat, de azért ilyeneket ne írj, kérdező.

Ha meg a széltől is óvod, miért nem felügyelsz jobban a macskára? -.-

Baja nem lesz, szinte bármi átmegy az emésztőrendszerükön.

2013. dec. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nyilván nem kívánnék soha ilyet egy gyereknek.Ezt csak azért írtam,hogy szemléltessem valamivel a kedves és jóindulatú válaszolónak,hogy milyen jól esett az,amit írt... Mivel ,velem még nem fordult elő ilyesmi,amióta macskám van ,ezért érthető módon megvoltam ijedve.

Az,hogy azt írtam,még a széltől is óvom,természetesen túlzólag gondoltam,nem lehet ott minden lépésénél.

2013. dec. 11. 11:45
 13/18 anonim ***** válasza:

Megértelek, nekem is volt cicám, 3 hetes korában találtam az utcán.Én is nagyon féltettem mindentől, és sajnos tényleg nem lehetünk folyamatosan a nyomukban.

Egyébként előkerült már a darabka?

2013. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi. Igen,az ember nagyon tud értük aggódni... Nem is tudtam valami jól aludni miatta.:/

Az a baj,hogy állítólag volt reggel széklete ,de a bátyám nem látta benne a fogselymet. :( Vagyis ,amennyire átnézte. Haragszom is rá ezért ,mert akkor átnéztem volna én ,jobban. Nem tudom,most ilyenkor mit lehet tenni(?)Mert amúgy jól van teljesen,játszik is.De mi van,ha ez később jön ki? vakbél vagy ilyesmi nem lehet belőle?

2013. dec. 11. 15:06
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kijött csak nem vette észre. Gondolom nem trancsírozta szét a végterméket.. ha meg kis darabka fogselyemről van szó, nem biztos, hogy kívülről látszik. Nincs okod aggodalomra. Ha mégis bent maradt és esetleg bajt okoz -amire tényleg minimális esély van- az meglátszik a cicán. Étvágytalanság, furcsa viselkedés, hányás.. Akkor irány a doki. De tényleg ne aggódj, valószínűleg már rég kijött belőle. Nálunk a macska egyszer nejlonzacskót evett -persze nem egy egészet csak darabokat- és az is átment rajta simán. Nem kell annyira féltani őket, jól megtervezett, életrevaló állatok. Egy darabka fogselyem meg se kottyan nekik. :)
2013. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Okés,köszönöm szépen!!:)

Nem akarom már tovább folytatni a parázást,de szerinted mi az az idő,ami után már nem kell aggódnom,ha nincs semmi fura rajta?

2013. dec. 11. 23:28
 17/18 anonim ***** válasza:
1-2 nap. Mára már tuti kijött belőle.
2013. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hála Istennek ,eddig minden oké vele. :) (Lekopogom)
2013. dec. 12. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!