Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy a macskáim...

Mit tegyek, hogy a macskáim megszeressék egymást? Többii lejjebb.

Figyelt kérdés

van két macskám. mind a kettő lány. kb. egy idősek. az egyiket úgy 1 hónapja találtam, a másikat ma kaptam. de nem is mennek egymás közelébe, vagy ha mégis, akkor kilompositják a farkukat és úgy csinálnak hogy: pfffffffff...



szóval hogy barátkoztassam meg őket egymással?



2013. dec. 23. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Idővel megszokják majd egymást. Addig is mindkettővel éreztesd, hogy egyformán gondjukat viseled.
2013. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogyan éreztessem azt velük, hogy mind a kettejüket szeretem?
2013. dec. 23. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy azonos ideig foglalkozol velük. Ne az legyen, hogy egyikkel 5 perc, a másikkal félóra. Arra akarok kilyukadni, hogy egyik se érezze azt, hogy ő "kevesebb", mint a másik. Ha sokat fújkálnak egymásra, finoman rá lehet suhintani a fejükre (nem verni). Valami nevelést azért kell kapjanak, tudniuk kell, hol vannak a határok.
2013. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ne az legyen, hogy egyikkel 5 perc, a másikkal félóra"

Gondolod, hogy stopperral mérik? A macskáknak nincs ehhez időrézékük. Amíg a másikkal foglalkozol, féltékenyek lesznek.

2013. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem gondolok semmit. Ha a kérdező értette amit írok, akkor jó. Ha mások nem, az meg nem az én bajom. :)
2013. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!