Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd házban van vagy...

A szomszéd házban van vagy 15-20 macska. De a többségük a mi kertünkbe jár dolgát végezni. Állandóan tele vele a kert. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mivel 3 kisgyerekem van, így nem tűrhető ez az állapot! A néni hallani sem akar, hogy ivartalanítsa őket, így egyre többen vannak. (Ő azt mondja, hogy nem az övé, csak enni ad nekik, odajárnak, nem tehet róla, csak megsajnálta őket! De folyamatosan ajnározzák őket.) Én már próbáltam az ultrahangos riasztót, az őrölt bors elszórását, de még a macskaűző növényt is. Semmi nem használ. A másfél méteres kerítés nem gond nekik. Minden tiszta macskaszőr, hányás és kaka. Én pont ezért nem tartok állatot, mert nem szeretnék utánuk takarítani.

Kutyát nincs időm és pénzem sem tartani.

Vajon mit tehetnék a sok macskaürülék ellen?



2013. dec. 23. 22:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1. Mivel a szomszéd úgy nyilatkozott, hogy nem az övé a rengeteg macska, ezért a helyileg illetékes állategészségügyi teleppel el lehet vitetni a macskákat.

2. Ha valaki mégis jelentkezne, hogy övé, akkor fel lehet jelenteni, hogy nem gondoskodik a macskáiról.

3. A szomszéd nő az etetéssel az úgynevezett szomszéd jogokat sérti, melyet az Alkotmány ír le. Egyrészt fel lehet őt is jelenteni, másrészt kötelezni lehet a macskák utáni takarításra.

2016. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rugd fel öket
2016. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!