Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy legyen szobatiszta a 4...

Hogy legyen szobatiszta a 4 hónapos cicám?

Figyelt kérdés

Amikor elsőnek volt bent a házban a fal mellé kakilt !

Most az almostálat a szobámba raktam mert ott van velem este de nem akarom hogy ott végezze később is a dolgát. Legszívesebben a wc-be raknám de félek hogy nem megy ki mert amikor a fal mellé piszkított akkor is nyitva volt az ajtóm éd nem jött ! Léci segítsetek!


2009. nov. 26. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

a szobba ne rakd mert fertőzést kaphat.

vidd a végleges helyére. minden etetés után vidd rá a macsekot kapargasd meg a lábával az almot és egy idő után megtanulja.

van amelyik macska nem szereti a szilikonos almot vagy a homokot és a szilikonosat szereti / másmilyen keménységűt szeret, ezt is ki kell próbálni.

2009. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én eddig úgy tapasztaltam, hogy a cica már a szagáról tudja, hogy hova kell intéznie a dolgát...de ha látod, hogy nyávog, és égnek áll a farka, rakd a tálba, és tuti megtanulja. 4 hónaposan még fiatal, nem lesz szerintem sok gondod vele. Az én cicám -mikor panelben laktunk- a szobámban, az ágyamban aludt, de mindig nyitva hagytam neki kicsit a szoba, meg a WC ajtót, és kiment oda, hogyha dolga volt. Meg fogja tanulni a tiéd is!:)
2009. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik cicám 6 hetesen került hozzánk és soha nem piszkított máshová csak az alomtálba. A másiknak csak néha sikerül bele. A két kinti cicám, meg szinte soha nem mennek alomra, kikéreckednek. Próbáld meg gyakran az alomra tenni, és gyakran takarítsd. Volt egy macskám aki nem ment bele, ha már volt benne egy csomag.
2009. nov. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek ! Most már szobatiszta!
2009. nov. 28. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!