Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? A macskám épp...

Mit csináljak? A macskám épp fial és már hajnal 2kor meglett 3macska. Azóta semmi, de folyamatosan nyom és már nagyon kimerült!

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy szülni kell e neki vagy kakálni akar mert elég kis méretű széklete volt a megszokotthoz képest,de már kezdek aggódni érte!

2014. jan. 2. 13:47
1 2
 11/17 Vicuska87 ***** válasza:
74%
IVARTALANÍTTASD AZT A SZERENCSÉTLEN MACSKÁT!
2014. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Deneb!!! Nem bírod feldolgozni hogy megszülte és már dorombol??? Nincsen semmi probléma vele ? Melyik részét nem érted ? Hol voltál mikor észt osztottak hogy kajak engem rongálsz le itt gyöker kommentjeiddel?? elmagyarázom ha vmi nem tiszta!!! A macskának akár egy napba is telhet hogy a halott cica kijöjjön belőle, és a kovetkező kommentelőnek meg annyit mondok hogy szted ha elindultam volna vele orvoshoz, nem fullad meg odaérek meg mire fogadnak? Na én ilyet mégegyszer nem csinálok mint régebben hogy meghal a kiscica mert a macska is kise bontotta a burokból mivel az autóba megvolt ilyedve!!!!!!!!!! Ne legyetek már ennyire primitívek ti tán rögtön szaladnátok vele az orvoshoz ?Csak ártassz neki .. legutolsó esetben kell bevinni megmondták.Nembeszélve arról hogy utóljára is a semmiért fizettünk 15ezret majdnem.Te biztos nem fizetted volna ki csak teszed itt a fejedet ...-.- de engem ez nem is érdekel nem akarok ezen vitázni mert nagyon nem vágjátok mivan... AZ IVARTALANITOSOKNAK : Szerintem ocsmány egy állatkinzás az ha nem engeded meg neki a párzást egyszer sem! Mi megengedtük neki aztán mikor még szoptatott megint terhes lett így szült most...Szerinted melyik időpont lett volna a megfelelő az ivartalanításra? Az orvos szerint csak akkor lehet ha már nem szoptat. ennyi . jo okosak vagytok bujjatok eellllllll
2014. jan. 3. 15:27
 13/17 A kérdező kommentje:
kajak beleálltok az emberbe?! sztem aki ide kiír kérdést valószinűleg törődik az állattal... Nem okoskodni kell meg szerencsétlen macska.....Tanácsot adni egyik se tud de igazábol nem is kellett ez a természet rendje és a macskák egyébként is könnyen szülnek . Az enyém meg ezután kilesz ivartalanitva nem kell félni :D Fhu de rongák vagytok
2014. jan. 3. 15:32
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha neked az a törődés, hogy ellik összevissza, és te kiírsz egy kérdést, akkor gratulálok. Annak gondolom elfelejtettél utánanézni, hogy a nőstény cicának FÁJDALMAS A PÁRZÁS, mert a macskák hímvesszője tüskés. Esetleg figyelm oda rá a szoptatás alatt, hogy ne menjen ki a házból, és a szoptatás után irány a doki. Ne kockáztassatok még egy ellést, mert a cica életébe kerülhet!!
2014. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nyomorék anyukád aki téged megfialt te balf**z.....-.-"
2014. jan. 5. 16:32
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
már ne haragudj, de nem tudom mennyi idős lehetsz. majd ha eljutsz az általános iskola 8. osztályába biztosan rájössz milyen butaságokat hordasz össze. egy macskának, kutyának nem kell szülnie ahhoz, hogy boldog legyen. buta falusi parasztok néha terjesztik ezt, de szerencsére egyre kevesebben, de sajnos még mindig sok a primitív ember-állat. másodszor: ha tenyésztesz, hogy sajnálhatod az állatorvos költségét?? ez felelősség, nem kicsit. Ha valóban aggódnál érte, nem azokat köcsögöznéd akik értelmes kommentekkel látnak el, hanem elvinnéd ivartalanítani. mi lesz a kicsikkel? agyonütitek őket? vagy odaadjátok az elsö szembejövönek, ugy hogy kötelezettséget sem kell vállalnia, hogy ivartalanítja? te végiggondoltad már ezeket? mert az ellenséges buta hozzászólásaid alapján nem lehetsz túl intelligens... beszélgess el egy állatorvossal, ha már nekem nem hiszel (végül is állattenyésztő mérnök vagyok, de nekem biztosan nem fogsz hinni ha ilyen agyoniskolázott vagy) bocs, de az ilyen életképtelen majmoktól kinyílik a zsebemben a bicska... inkább itt be is fejeztem, mert ha tényleg ennyire buta vagy, az isten se fog segíteni hogy észhez térj...
2014. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnos, az utolsónak van igaza, és szomorú hogy ilyen "emberek" élnek a földön...
2014. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!