Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehetett?

Mi baja lehetett?

Figyelt kérdés
Sajnos meghalt.. Állatorvos látta 5 x, abbol 2 különböző dokinál voltunk. Ugy kezdődött lett egy kinövés a hüvelyén,ekkor elvittük a dokihoz, ott hagytam megmütőtte, azaz szerintem csak lecsipte mert sehol nem borotválta meg a cinát, hazahoztuk jol volt 1 hétig örültünk. Aztán befeküdta macskaalomba és picit csorgott a nyála, nem evett elvittem ujbol, tüdőgyulladása volt, gyogyszer itthon amit kihány a 4 nap. Viszzavittem injekcio kura, jol volt kb 4 napig, utánna nem evett nem ivott nem kakilt csak erölködött, semmi nem jött. Elvittem uj dokihoz hátha az előző nem kezelte rendesen, akkor ki volt száradva nagyon pedig én kináltam ugy iszogatott de kicsit. Infuziot kapott, beöntést ,injekciokat, itthon kijött a megkövült széklet, evett jo étvággyal ivott és kényszeritattam is ahogy a doki mondta etettem még a robotálo kajával is meg tonhallal, visszavittem 3 nap mulva kontrolra. Jol van doki azt mondta,folytassuk igy, erre két nap mulva lerobbant, érdekesen vette a levegőt, felhivtam a dokit szerinte félrenyelt, de nem mult, nem volt este oros már erefelé, mobilon felhivtam másnap du vigyem mondta, reggelre nagyon rosszul volt nem bitrt felkelni oxigénhiányos volt, hivtam egy vidékindokit, kijött megnézte infuzio gyogyszer beöntés, vigyem mielöbb a másik dokihoz ő csak táskás doki, szerinte daganat... nem hiszi hogy megmarad, délben elvittem vidékre egy korszerü rendelobe meghalni, elaltattam.. nem volt esély..de nem mondták mi baja volt..boncolni már nem volt pénzem mert rengetegbe volt a kezelés.. annyira hiányzik, anyosom jőtt a hüye elméletével veszett volt. De a dokik nem mondták nem logott az állkapcsa stb, benti cica volt sosem volt kint. 3 hete megkarmolt a halála előtti napon amikor a légzési nehézsége kezdődött. Most beparáztatott anyosom.
2014. jan. 3. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szegény cica...Jól tetted ,hogy elaltattad. Már nagyon szenvedhetett...Részvétem.Nem tudom mi baja lehetett de szerintem valami olyasmi lehetett ami már régóta lappangott.De azért anyós...ha ,ha ,ha!!!
2014. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugye nem elég nekem, még ö is és itt idegesit mikor itt a két kisgyerekem,de meijesztett, buta vagyok mi
2014. jan. 3. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy buta. Be volt oltva veszettség ellen???Kizárólag benti volt??
2014. jan. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb 4 éve volt beoltva, csak benti volt. Vitamin oltásai voltak,doki azt mondta nem jár ki nem szükséges.
2014. jan. 4. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
milyen a vitamin oltás?? :DDDDDDDDDDDDD
2014. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!