Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicám állandóan beleeszik...

Kiscicám állandóan beleeszik az én kajámba, pedig ott van neki is kirakva. Miért, és hogy tudnám leszoktatni róla?

Figyelt kérdés

Belenyammog a szendvicsembe,leeszi a kenyérről a májkrémet, párizsit, lelopja a pultról a szalámit, miközben szelem. Az is előfordult, hogy beleevett a chipsbe, sültkrumpliba, sütikbe, de még a tejfölbe meg a vajba is. Sima toast kenyér szélét is megrágta.


Mindig van a tálkáiban száraz és konzerv is (mindkettő jó minőségű), ill. házi füstölt sonkából megkapja a zsírosabb részeket (vegyesen zsír + husi).


Akárhányszor távolabb rakom a kajámtól, újra közelebb settenkedik, megpróbálja kiszedni a kezemből - legtöbbször a szendvicsemen lévő zöldségek esnek ennek áldozatul :D. Ezt egy étkezés során vagy ötvenszer eljátsszuk, és ezzel nem túlzok sajnos... Próbáltam felemelni a hangomat is, de semmi sem használ. Kicsit idegesítő, pedig én aztán birkatürelmű vagyok. Családtagjaim azt mondták, ha mégegyszer előfordul, "úgy vágják ki ezt a dögöt, mint macskát sz.rni". Ezt azért jobb volna elkerülni.


Mit tehetnék? Miért csinálja ezt?


Köszi,

18/L, cicus fél éves kisfiú :)


2014. jan. 11. 19:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

lehet hogy nem fog tetszeni, de tényleg képen kell vágni a kis büdit ha nagyon arcátlanul viselkedik. ő nem egy 5 éves gyerek, akivel meg lehet beszélni a dolgokat.


az enyém szintén fiú. úgy neveltem, hogy ha rosszat csinált, akkor elkezdtem vele kiabálni, utána pedig megcsapkodtam egy kicsit. azóta elég tőle fennhangon megkérdezni hogy: miiit csinálsz?!!!! és rögtön lapul, viselkedik kulturáltan :)


amúgy imád bújni, nem lett ettől se vad, se bizalmatlan. ha jóban vagyunk, akkor ki sem mászik a fenekemből, de tudja hogy ha rosszalkodik, akkor nem lesz kanapén henyélés.

2014. jan. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!