Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen színű cica a kedvencetek?

Milyen színű cica a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Mindenféle cicát imádok, volt már fehér, fekete, fekete-fehér, cirmos, cirmos-fehér cicám. Mindet nagyon szerettem, de külsőre nekem legjobban a cirmos-fehér tetszik.
2014. jan. 19. 01:45
1 2
 11/14 anonim válasza:

"whiskas" cica,fehér(akár foltokkal),sima cirmos,vörös,egérszürke-cirmos

:)

2014. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ma 14:08

Nekem whiskas cicám van. Még képet is raktam ki róla..

(2-es vagyok)

2014. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nekem is volt egyszer whiskas cicám, vagyis, csak úgy nézett ki, mert az anyja egy fehér házi cica volt! De ő tényleg olyan volt, mint ami a reklámban is szerepelt, meg még súlyra is nagyobb volt, mint az átlag macskák. Mondjuk, lehet, hogy az apja faj cica volt. :)
2014. jan. 20. 17:20
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kétszer whiskas-cica. :)

Egyszer egy kandúr, ami sok évig velünk volt, sajnos egy betegség vitte el idősebb korában. De ő is nagyobb volt, mint a legtöbb macska, pedig sima házimacskák voltak a szülei, még nagymamám hozta valakitől, akinek akkor éppen voltak kismacskái (a macskája kint volt, vidék, itt nem ivartalanítanak, vagyis a többség nem, szóval érdekes, hogy mégis ilyen lett).

Aztán máskor is sikerült egy olyat szereznem, de ő sajnos eltűnt még kölyökkorában, hónapokig kerestem minden egyes nap, de szerintem megtartotta magának valaki, vagy nem tudom.


Azért érdekes, hogy sima házimacskák közül is kikerülhet ilyen "whiskas", általában csak az ahhoz hasonló, de barnásabb születik, amiből millió van (persze ők is aranyosak, több olyanom volt már :)).

2014. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!