Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen helyen megéri chip-et...

Ilyen helyen megéri chip-et tetetni a macskába?

Figyelt kérdés
Ahol én lakok ott sajnos hülyének nézik azt aki orvoshoz viszi a macskáját. Én vagyok az egyetlen felelős gazdi a városban. Szóval van egy 2 éves ivartalnitott cicám.Amikor az oltásokat kapta ,a doki megkérdezte tőlem ,hogy csip-et akarok-e bele.Én nemmel válaszoltam. De modt ujra feltettem magamnak a kérdést és nagyon hajlok rá ,hogy be csipeltessem a macskám. De megérné ezt egy olyan helyen ahol még ha fizetsz nekik sem viszik el a cicákat dokihoz???

2014. febr. 11. 14:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Arra gondolok konkrétan ha valaki megtalálja a macskámat akkr ugyse viszi dokihoz ,hogy leolvassák a chip-et.
2014. febr. 11. 14:55
 2/7 Platypus ***** válasza:
85%
Ha elveszik a macskád, akkor sintérhez vagy állatvédőkhöz is kerülhet, és olyankor keresik a chipet. Nem olyan nagy összeg, ártani nem árt, a helyedben berakatnám.
2014. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha elveszlik a cicád, sosem tudhatod ki találja meg és ki az aki visszavinné neked. A többiekkel meg ne foglalkozz, ha úgyérzed felelősséged bechipeztetni a cicust, akkor mire vársz? Ártani nem ártasz vele és kibírható összeg.
2014. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Megeri neked a chip azt, hogy ha a macsek elkoborol, konnyebben lehet azonositani? Ha igen, akkor miert tartod fontosnak masok velemenyet? En a helyedben biztosan tetetnek.
2014. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
És ha valaki esetleg meg szeretné tartani, egyedül a chip bizonyítja, hogy a tiéd. Ne ezen múljon, nem egy nagy összeg és sosem tudod előre, mikor lesz rá szükség.
2014. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van!!! Akkor be csippeltetem. Köszi!!
2014. febr. 12. 13:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Be lett ültetve a chip!!!
2014. márc. 11. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!