Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen nehéz megértetni...

Miért ilyen nehéz megértetni egyes emberekkel, hogy az ivartalanitás milyen fontos és jó? Ez nem atom fizika. Egy józan paraszti ésszel rendelkező ember is felfoghatná, hogy ez életmentő.

Figyelt kérdés

Nincs igazam??? Amióta ivartalanitattam a cicámat ,mintha kivül álló lennék. Mindenki a hátam mögött suttog ,hogy igy ,meg igy ez miskroltatta a macskáját stb. Aki meg nem tud róla az meg nyaggat ,hogy mikor lesz már kiscica. Perzsa macskáról van szó. És mikor közlöm velük ,hogy ivartalanitott akkor mondják ,h na már miért??? Olyan szép kicsik lennének.


DE TUDJÁTOK MIT??? Én ugy vagyok vele ha lenne akkor sem adnám. nekik már amugy is van 100-200 MACSKÁJUK MINEK KELLENE NEKIK MÉG EGY???


Ti is kiakadtok az ilyenen??? Hasonló tapasztalatok???



2014. febr. 20. 17:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
55%
Amikor még nem tudtam mi a különbség szaporító és tenyésztő közt vettünk egy sziámi kandúrt szaporítótól. Akkor már volt egy ivartalan nőstényünk, őt is ivartalanítottuk. Mindkettő szaporítós, de ég és föld köztük a különbség. A kandúr feje kicsit torz, hosszúkás, a fogai úgy néznek ki, mint egy kardfogú tigrisé, a tartása is fura, és a x lábai vannak. A szaporítója kandúrja eltűnt, és el akarta kérni a miénket fedeztetésre, fel sem tűnt neki, nem is érdekelte, hogy mennyire torz cicákat gyárt. Ezeket csak a pénz érdekli, semmi más.
2014. febr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!