Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szedjen le a kiscicákat...

Hogyan szedjen le a kiscicákat a tetőről?

Figyelt kérdés

Vannak melléképületek amiknek hullámpala a tete és alatta meg valami szigetelés van vagy mi!

Nos a SZOMSZÉD macskája oda fészkeli be magát, és minden évben legalább kétszer ellik.

1, az én ivartalanított macskáimat terrozálja

2, lopja az ételt (kutya, macska, ember)

3, sajnálom szegényt, olyan mint egy girhes beteg állat pedig gazdagok a szomszédok

4, tönkreteszik a tetőt ami a mi (sok) pénzünk!

5, bolhafészek van, miattuk az én jól tartott, nem szaporított állataim szenvednek, 10 ezreket költök feleslegesen a bolhairtókra!

6, a kiscicák szeme mindig tele van gennyel (szigetelő+ sok por) alig látnak stb...

Szóval valaki tud segíteni hogy szedjem ki őket? :S Kettő odajött, szépen megfogtam, de a másik kettő nem akar közelebb jönni, nem ér el a kezem odáig... És azt hiszem nem vagyok gonosz ha zavar ez a helyzet...


2010. jún. 29. 23:10
 1/7 A kérdező kommentje:
*terrorizálja
2010. jún. 29. 23:10
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Locsold meg őket rendesen slaggal. Megfázni nem fognak ilyen időben, de jó eséllyel lemásznak, mert utálják.
2010. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy kicsit amíg nőnek és valami kajával csalogasd ki őket vagy nem tudom! Viszont én a helyedben megfognám az anya macskát és ivartalaníttatnám! ;)
2010. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

A kérdésedre egyszerű a válasz: Szerezz egy létrát, és azzal.


Komolyra fordítva a szót, ha a macska nincs megfelelően tartva, és van gazdája, akkor jelezz az állatvédőknek, ha pedig a szomszéd letagadja a macskát, egy sintérrel vitesd el.

Ha nem segít senki, gyilkold le, vagy gondoskodj róla.

2010. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha nagyobbak lesznek akkor már vadak mint az anyjuk - tapasztalat... Slaggal meg hiába locsolok mert csak egy lyuk van a tetőn (vicces de körbeépítettek egy fát és annak kellett a lyuk, ott mennek be) és ha locsolok csak bejjebb mennek a tető alá.

+ egy probléma, a szomszéd egy vadállat, többször feljelentett már. Mindig azt képzeli hogy én el akarom lopni a kiscicákat (hogy hova kerül az a sok macska???). Egyszer VÁROS MÁSIK VÉGÉBŐL hazahoztam egy kiscicát, átszökött és azt mondták hogy az övék az is mikor kétszer nagyobb volt mint az akkori alom! Ha felmegyek a tetőre komolyan azt hiszk hogy utánuk lesek.

Más állatára sajnos már nincs annyi pénzem hogy ivartalanítsam, különben sem lehem megfogni... :(

2010. jún. 29. 23:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Te nagyokos utolsó szerinted a két kiscicát hogy szedtem le? A létrán felmentem és bedugtam a fejem a lyukba és egy fél napig a kényelmes palán feküdve csalogattam őket -.-"
2010. jún. 29. 23:23
 7/7 anonim válasza:
szólítsd fel a szomszédaid hogy oldják meg azt hogy a macskájuk ne jöjjön át ha pedig ezt nem teszik az állatvédőket kell hívni és ők befogják és elviszik...velem volt már ilyen: szomszéd kutyája átjött-kiskutyák- felszólítás a szomszádnak- reakció=0 - állatvédők- probléma megoldva
2010. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!