Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy sétáltatás...

Mit tegyek, hogy sétáltatás közben a 4 hónapos kutyám ne szedjen föl mindent a földről?

Figyelt kérdés
Volt már a szájában rohadó hús,döglött állat de egyéb apróság is.De sokszor kiszedni s3e tudom a kisebb "falatokat" a szájából.SEGÍTSÉG!!!!
2008. júl. 30. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Akármit csinálsz, fel fogja szedni mert KISKUTYA és minden érdekli!!! Ha megfigyelted, az utcán a kutyák is általában úgy közlekednek, hogy az orruk a földön van. És szinte mindent felszednek ők is.
2008. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerű hangos "fúj" paranccsal, ezzel egyidőben egy kisebb pofonnal (nem kell erősen megütni). Ha ezt mindig megcsinálod amikor felszed valamit akkor idővel leszokik róla, de amíg kiskutya minden érdekli.
2008. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakran elismétled a fúj és nemszabad szavakat és vársz. Nincs olyan kiskutya aki netenne ilyet. Ugyhogy várd meg amig kinövi...
2008. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, nekem is épp egy 3hónapis yorkim van és persze ő rá is ez a jellemző, én azt szoktam csinálni hogy tudja miért szidom le hogy meglátom amikor ép eszik valami a földröl azonnal kiszedem a szájábol, szétnyitom a száját kiszedem, megmutatom neki leszom elég hangosan hogy ,,nem szabad,, majd kap egy kis koppintást a fejére, és lassan kezdi ezt a szokását abba hagyni, most már amikor rosszalkodik, mindig rám néz, majd ha nem látom akkor csinálja, de álltalába már nem.
2008. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!