Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig kell junior táppal etetni?

Meddig kell junior táppal etetni?

Figyelt kérdés

7 hónapos a sziámi cicám. Elfogyott a junior száraz tápja és meg fordult a fejemben, hogy talán már nem muszáj neki juniort adni, hanem elkezdheti enni a felnőtt kaját is.

Abból is valami diétásat, mert elég nagy pocakja van hiába nem eszik sokat.

Normális válaszokat várok. Köszönöm!



2014. márc. 2. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem szügséges. Ha azt szeretnéd hogy ne legyen duci játsz vele fiatal még és amugy is sziámi akik imádnak játszani de lehet venni neki ételadagolot is.
2014. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen azon gondolkoztam már, de ha éhes és pont nincs előtte a száraz, akkor neki áll lopni meg rombolni :D Elég virgonc napközben, mikor suliban vagyok :)

Viszont sokat játszok vele, így a mozgás igazából meg van neki, de mégis pocakot eresztett :)

2014. márc. 2. 11:37
 3/8 Maxitabi ***** válasza:

Most írtam neked éppen a másik kérdésedre, hogy szerintem sem kell már a kölyöktáp...

Nyugodtan válts, viszont csökkentsd az adagját,ha pocija van, és sokat játssz vele-hadd futkozzon -attól lefogy!

Nem kell a diétás táp,felesleges, csak kevesebb, mint eddig. A jó tápokból amúgy sem kell sok.

2014. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Maxitabi ***** válasza:

Közben írtál éppen..

A vízspriccelővel jól lehet elijeszteni helyekről, vagyis nevelni.

Ha esetleg csak akkor kapja meg a napi adagja felét, amikor elmész otthonról?? Ha hazaérsz, vagy este pedig a másikat?

Próbálkozz különböző módszerekkel!

2014. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A spriccelős módszert próbáltuk már, de a sziáminál nem igen használ. Annál jobban csinálta, sőt már nem is érdekelte a víz :)
2014. márc. 2. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy éves koráig nyugodtan kaphatja. Szokott kapni féregtelenítőt?
2014. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze
2014. márc. 3. 07:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Játszani ugy érdemes vele hogy fogsz egy olyan játékota ami csörög vagy akár egy papírgalacsint fel kötöd egy zinórra felkelted a cica érdeklődését majd elkesztesz futni hátha ő is fut néha hagyd hogy elkapja akkor nem lankad az érdeklődése. iu a mi cicánk is sziámi és ő imád igy játszani pedig ő már 4 éves.
2014. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!