Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találkoztatok már ilyennel?...

Találkoztatok már ilyennel? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Párom szüleinek cicája egyik napról a másikra nagyon tönkrement. Az ügyeletes állatorvos altatást javasolt, nem fogadták el. Most nyugtatózzák, fájdalomcsillapítják.

Kórképe: kába, kedvetlen, étvágytalan. Ki van száradva, viszont nyáladzik és csámcsog. Lázas, mozgása merev, koordinálatlan, hol egyik, hol másik pár végtagjait húzza. Légzése szabálytalan.

Találkozott már valaki ilyennel? Mi lett a vége? Mi lehet/ nálatok mi volt a baj?

Aggódom a cicáért, mert nagyon hozzánk nőtt. Hétfőn elviszem a saját dokinkhoz, hátha ő okosabb, mint az az ügyeletes bunkó (tényleg nagyon bunkó volt). Sajnos haza nem hozhattam, ugyanis itthon is van egy cica, meg 2 kutya, nem kockáztatnék meg egy esetleges fertőzést.



2014. márc. 2. 21:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de ők pestiek, mi meg Debrecenben lakunk, úgyhogy elég necces lett volna oda vinni a cicust, de azért köszönöm!
2014. márc. 3. 10:15
 12/14 anonim ***** válasza:
Debrecenben Dr. Gargya Sándorhoz érdemes menni (Józsavet). Ódákat zengenek róla, hogy milyen jó doki, és az utolsó pillanatig küzd az állatokért, mindent megtesz értük!
2014. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már bevittem, otthagytam a NetVetben, ha nem találnak semmit, megkeresem azt a dokit.
2014. márc. 3. 11:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Jobban van a cica?
2014. márc. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!