Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sos! A macskám vemhes?

Sos! A macskám vemhes?

Figyelt kérdés

Egyre többet eszik! Mikor megfogom nagyon érzem hogy már nagyon nagy hasa van a képeken nem nagyon látszik de élőben... Ha kiscicákat vár akkor kb mennyi hete vagy napja van még?

1. [link]

2. [link]

3. [link]


Köszönöm a válaszokat!


2014. márc. 3. 17:57
1 2
 1/16 anonim válasza:
Uhh :D ez bezony vemhes... kb.3 hét, de szerintem kevesebb :)
2014. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Remélem azért ivartalanitatni fogod miután felnevelte a kicsiket. Mostmár vidd be a házba ,mert 1-2 hét és megszületnek a kicsik.
2014. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Most komolyan!!! Mi nem érthető abban ,hogy az ivartalanitással jót teszel??? Tudom ,hogy utána egy napig kába a macska de szerintem ez +5-10 életévért megéri nem??? Tudom azt is ,hogy akkor nem fog szexelni ,de ők NEM ÉLVEZETBŐL csinálják.
2014. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A garázsba szokott mindig aludni. Igen az ivartalanítás midenképp meglesz:)
2014. márc. 3. 18:53
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló nyugodj meg fogjuk ivartalanítani!
2014. márc. 3. 18:55
 6/16 anonim ***** válasza:

Nézd...én már régóta itt vagyok a macskák kategóriában és rájöttem hogyha a kérdésedben szerepel az újszülött kiscica ,vemhes ,anyamacska ,szoptatás szó akkor nem éri itt megkérdezni mert le fognak hurrogni ,hogy miért nem ivartalanitattad.


Hogy a többiek félre ne ismerjenek:-Én is az ivartalanitás hive vagyok.

2014. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A piciknek már most elkezdhetsz felelős gazdit keresni, mert nagyon-nagyon nehéz. Kérlek csak jó helyre add oda majd őket, ahol társállatként, családtagként tartják nem pedig fogyóeszköznek meg egerésznek viszik el. Olyan gazdikat keress, akik vállalják majd a cica ivartalaníttatását.
2014. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
NAGYON ÖRÜLÖK ,HOGY IVARTALANITATVA LESZ!!!!!!
2014. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Benti tartásra és ivartalanitási kötelezettségel add őket.
2014. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Olyan gazdinak aki alig ad nekik enni és csak egerésznek akarja eszembe se jutna adni! A picikéknek pedig megprobálom a legjobb gazdit megtalálni!
2014. márc. 3. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!