Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sos! A macskám vemhes?

Sos! A macskám vemhes?

Figyelt kérdés

Egyre többet eszik! Mikor megfogom nagyon érzem hogy már nagyon nagy hasa van a képeken nem nagyon látszik de élőben... Ha kiscicákat vár akkor kb mennyi hete vagy napja van még?

1. [link]

2. [link]

3. [link]


Köszönöm a válaszokat!


2014. márc. 3. 17:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed MOST orvoshoz???
2014. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gazdit nem fogsz tudni találni. Majd meg látod. :( Most vidd el ivartalanítani. Akár kétszerre is kifizetheted az árát. Vemhesen viszem most én is a cicám. A gazdi keresés nem fog menni. Tudom miről beszélek. Még van időd ivartalanítani.
2014. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vemhesen is lehet ivartalanitatni. 5-6 kiscicát kajáltatni többe kerül mint maga a műtét. És az oltások???
2014. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ezeket a kiscicákat Megvárjuk miután lehet viszem is ivartalanítani!Már jelentkezők is vannak a picikre. Tudom hogy több mint a műtét de fogok nékik tudni mindent Biztosítani ételt, oltások is meglesznek.
2014. márc. 4. 21:17
 15/16 anonim ***** válasza:

Persze, meglesznek...

És szerető, felelősségteljes gazdik is, akik nyilván ivartalanítási kötelezettséggel kapják meg a kicsiket, amit majd Te, felelősségteljes eladó ellenőrizni is fogsz.Persze...

2014. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mielőtt azt gondolnád hogy nem lesznek ivartalanítva tudd hogy a családnál és rokonaimnál lesznek a picik de te olyan jó ember vagy hogy olyakat gondolsz rólam amik nem igazak
2014. márc. 5. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!