Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire elfogadható minőségű...

Mennyire elfogadható minőségű a Shah és a Topix konzerv?

Figyelt kérdés

Kettő 3 éves cicám van,alomtesók,egy ivartalan lány,és egy fiú. A lány 3,5 kiló,a fiú 6,5. Száraznak JosiCat-et kapnak,heti 2x kapnak konzervet,1x nyerset. Szóval kiegészítőnek kapnák. Ja,és hány % husi van bennük? Van aki ezt eteti?

Köszi a válaszokat.



2014. ápr. 1. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítőnek teljesen jó szerintem, össze kell hasonlítani az összetevőket a hasonló árkategóriás konzervekkel és látni fogod a különbséget. A Topix 30% hús, a Shah pedig 60%. Nálam Shah-ot kapnak néha Orijen és Royal Canin mellé.
2014. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az jó. Remélm megeszik. Mondjuk ezek mindent megesznek,még a Tescos kutyakaját is...(a kutya is normális tápot kap,Britet). Ja,és a Rossmannak a Winston termékeiről mi a véleményetek? Jutifali és a konzerv érdekelne. Köszi a választ! Fel lettél pontozva :-)

jöhet még válasz

2014. ápr. 1. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Kedves első válaszoló! Nem te vagy az első aki azt mondja ekkora hústartalma van pl a Topixnak! Na meg a Shah?? Komolyan nézd már meg a dobozt és fotózd le nekem kérlek, lehet én nem veszek jó tápot és mellé nyúlok, mert én sehol nem láttam ilyen arányban húst bolti eledeleken! A legtöbb a Whiskas alusban van 32% és a Perfect fit alusban 16-17%! A többiben mind 4-4%-ot láttam! Úgyhogy kérlek fotózd le nekem, biztos vak vagyok!
2014. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Shah-ot vettem tasakosat és f0sott tőle mint a fene! De azon is csak 4% hús van! Nem tudom ki terjesztette el ezt a nagy hús tartalmat, de biztosan nincs benne annyi!
2014. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
É csak topixot vettem,ez viszont nem sz@r
2014. ápr. 3. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért, mekkora hústartalom van ráírva? Dobsz egy fotót?
2014. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 205gr-os Shah konzerven valóban 55% körüli értekek vannak, de a többin kevesebb...
2022. márc. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!