Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor várható, hogy megfial a...

Mikor várható, hogy megfial a macskám? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A cicám most hasas másodjára. Má nagyon feszül a hasa. Nem rég mértem meg a hőmérsékletét, és 37,2 fok volt. A méhszáj még nem tágult ki. Szerintetek hány napja van még a fialásig?

2014. ápr. 2. 17:21
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
51%

Nekem elgem van...HOGY TILTANÁM LE AZ INTERNETRŐL MEG VIETNÉM BE A BOLONDOK HÁZÁBA AZ ILYEN ÁLLATKINZÓKAT!!!!


Mit szólnál ha évente 6-8 millió embert tennének el láb alól csak azért mert hontalan???


Egy alom kiscica felnevelése 5x-6x annyiba kerül mint EGY ivartlanitás.


Tudod ,hogy egy ember hogyanm menthet meg 20 ezer kóbor macskát 40 perc alatt???EGYET IVARTALANIT.


Én napi szinten kerülök kapcsolatba 100 százalékban elhanyagolt állatokkal és kivánnám ,hogy ne kelljen hetente állatorvoshoz szállitanom 4-5 beteg ,férges ,bolhás kutyát ,macskát. Szerintem ha elmennél állatvédelmis önkéntesnek és azt csinálnád amit én akkor nem itt pofáznál hanem húznál az állatrvoshoz ivartlanitásra.

2014. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
74%
Na végre valaki megmomdta nem kedvesen is azt amit èn 8 hosszú hozzászólással próbàltam.:-)
2014. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Ezeknek a cicaknak van helye, nalunk marad es nem veszem el mas kiscicatol a helyet, es ha megfial ivartalanitva lesz! Es a kiscicak is!!
2014. ápr. 4. 17:20
 34/42 anonim ***** válasza:
53%
Majd küld el ide be scennelve a számlát.
2014. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
56%

1 ami ebből lejött: Anya macska ivartalanítva lesz, de a kölykök majd nem. :D


vagy


2. Ugyan már honnan tudnánk mi válaszolók, hogy igenis megtartom a piciket? Meg írom nekik, hogy megtartom ugyse nyomozzák ki, hogy igen vagy nem... *gonoszkacaj*


Vagy



3. Áhh.. lesz.rom megírom nekik amit olvasni akarnak legalább békén hagynak.



Körülbelül ezt tudtam elképzelni a hozzászólásaidból.

De kérlek, tényleg nézd a cicád/cicáid egészségét!

Régen én is ilyen voltam.. De felnyitották a szemem ugyan ilyen csúnyán kaptam meg mindent. Azóta 2 menhelyi cicám 2 menhelyi kutyám és 1 menhelyi tengerimalacom van. Amit ezek az állatok adnak 1000x jobb mint egy vett/ ajándékozott kiskutya. Hisz a poklok-poklát járták meg..Rengeteg szeretetet tudnak adni. És kimerem jelenteni, hogy egy menhelyi 1000x jobb mint egy gazdától-gazdáig állat. ;)


Ui.: Bocsi csak leirtam a véleményem, s tapasztalataimat. :)

2014. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
34%
"Letiltanám innen az összes ilyen nem ivartlanitó állatkinzót." hmm mert ha egy embernek gyereke lesz akkor az emberkínzás vagy az emberkínzás ha nem "ivartalaíntjuk az embereket " ?
2014. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Szerintem is, ez nem allatkinzas...
2014. ápr. 6. 15:01
 38/42 A kérdező kommentje:
Tegnap, azaz szerdán elkezdett tejelni. Mennyi ideje lehet még hátra?
2014. ápr. 6. 19:55
 39/42 anonim ***** válasza:
Akkor már csak pár nap. De kérlek gondold végig amit írtunk, beleértve a betegségeket is, amik akàr halálosak is lehetnek!!
2014. ápr. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2014. ápr. 7. 16:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!