Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fontos kismacska probléma!...

Fontos kismacska probléma! (SŰRGŐS)?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy ujszülött kb 1 hetes kiscicánk.Az a baj hogy más mint a többi nem szopizik illetve remeg,hideg a teste és fetreng (még nem nyilt ki a szeme) Mit tehetnénk? Etetjük őt tejjel (langyos) KÉRLEK VALAKI SEGITSEN NEM SZERETNÉM HOGY MEGHALJON!!!
2014. ápr. 24. 18:11
1 2 3
 21/23 ecsemecse ***** válasza:

[link]

Egy ilyent találtam, ott a címük is, velük szerintem érdemes lenne felvenned a kapcsolatot. Esetleg Ózdon (lehet, hogy az csak egy állatbarát szervezet, bár a nyilvántartásban benn vannak), Nyíregyházán és Sátoraljaújhejentaláltam még menhelyet, nem tudom, annyit akarsz e utazgatni a cicával, de szerintem egy telefont azért megérne, hátha.


[link]

[link]

[link]


Esetleg ami még megoldás lehet, hogy macskamentőket keresel, hátha tudnak segíteni. Tudom ajánlani a cicamentő angyalok facebook oldalát, vagy a noé macskamentő csoportot. A noésok egyébként szoktak segíteni, indokolt esetben pénzzel is támogatnak egy-egy gazdit. A cicamentő angyalokkal még nem volt kapcsolatom, de sok jót hallottam róluk.


[link]


Amit esetleg még tudsz, hogy állatorvostól megkérdezed, hogy nincs-e valami ivartalanítási akció. A rendesebbje (amelyik az állatért és nem csak a pénzért dolgozik) szokott segíteni. Sajnos dokit azt nem tudok mondani, én Zala megyei vagyok, az ottani dokikat egyáltalán nem ismerem. Esetleg írj ki még egy kérdést, hogy kit ajánlanak a környéken.


Egyébként egy ivartalanítással úgy számolj, hogy akción kívül 10000-12000 ft körül mozog, orvosa válogatja. Ha kapsz zsebpénzt vagy most húsvétra kaptál valamit, esetleg szülinap, névnap, nem tudom, lesz-e valami, de össze lehet spórolni.


Remélem tudtam valamit segíteni!

2014. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. ápr. 25. 20:05
 23/23 anonim ***** válasza:

Borsodi vagy? Ha fontos lett volna neked a kiscicák sorsa, élete, elvitted volna az állatkórházba, ahol éjjel-nappal szolgálatra készek. De ezen kívül is van legalább 4-5 állatorvos aki az éjszaka közepén is elvállal egy állatot.

Egyébként meg facebooktól kezdve mindenhol reklámozták, hogy februárban ivartalanítási akció. Nem tudom, mennyi a szukák és kandúrok száma, de ha 2-2, az se lett volna 20.000- től több, ha a szukákat kiivartalaníttatod, mielőtt vemhesek lennének, a kandúrokra meg összegyűjthetted volna a pénzt pár hónap alatt, és nyárra meg lett volna.

A mi macskánk egyszer szült életében, 7ből 4 kiscica meghalt, az emlői felét elharapták, és még ki sem fejlődött teljesen a nőstény, mikor szült. Akkor döntöttünk úgy, hogy soha, soha többet nem tartunk úgy állatot, hogy ne ivartalaníttassuk ki.

2014. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!