Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam össze a...

Hogyan szoktassam össze a cicáimat egy kiskutyával?

Figyelt kérdés
Van egy nőstény és egy kandúr cicám, de 2 hete hoztunk egy 6 hetes kiskutyát. A kutyus próbálna közeledni és játszani, nem bántani akarja őket, hisz még kölyök, de a cicák fújnak rá és ha közel merészkedik meg is karmolják. hogyan szoktassam össze őket? félek ha így folytatódik, a kutyus egy életre megutálja a cicákat, és a felnő, bántani fogja majd őket. Adjatok valami tippet.
2014. ápr. 28. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A macskák megfogják szokni csak le fektetik az alapokat hogy ők nem fognak vele játszani a kutyát pedig ha durván közeledik szid meg vagy szólj rá ( mi úgy szoktuk hogy a kutyának megmutatjuk ha új macska kerül a családba és megdicsérjük ha kedvesen közelít macskához) amúgy szerintem nem fogja őket megutálni csak rájön hogy velük nem lehet játszani
2014. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meg fogja szokni,de egyébként 6 hetesen nem lehetne nálad egy kölyök sem.Az anyja mellett van a helye,a törvény is előírja a minimum 8 hetes kort.
2014. ápr. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, neked az nem mindegy? A kérdésemre válaszolj ha tudsz. Ha nem, akkor nem kell beszólni.
2014. aug. 30. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem,nem mindegy,mert állatvédelmi törvény van erről te nyomorék.A szociális fejlődésébe avatkozol bele,ennyi ésszel szabadlábon...jézusom.
2014. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
-_- nyomorék anyád... attól függetlenül, hogy állatvédelmi törvényt szegtem vele, a kutyus egészséges, szerető gazdára talált! nem utolsó sorban lehet az életét mentettem meg vele. okoskodhatsz, de szerintem ez legyen a legkisebb törvény amit szegek. mellesleg, kiváncsi lennék, te nap mint nap milyen és hány törvényt szegsz meg. NYOMORÉK!
2014. aug. 31. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Remélem 15 körül vagy,ekkora felfogóképességgel nem lehetsz annál több...
2014. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!