Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek van panelben tartott...

Kinek van panelben tartott szobacicája?

Figyelt kérdés

Az én cicám panellakó szobacica.

Soha nem megy ki a lakásból.

6 éves ivartalanított fiú házimacska.

Pár hét kihagyással szinte egész évben hullik a szőre.

Nem csomókban, hanem úgy mindenhonnan.

Az étvágya jó,teljesen egészsége.

Azt hallottam, hogy a panelben lakó cicák nem növesztenek téli bundát, mert az állandó meleg miatt nincs rá szükségük, az enyémnek viszont mindig hullik a szőre.

Tapasztalt már hasonlót más is?

Köszi a válaszokat.



2014. máj. 12. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem panelban lakom, de szobacicám van. Sosem engedem ki. 1 éves még nincs ivartalanítva. Mint minden szőrős állat függetlenül, hogy bent vagy kint él vedlik, így az én macskám is. Ez természetes.
2014. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A mi macskánk 8 éves nőstény és eddig panelban lakott 2 hónapos korától kezdve, fél éve költöztünk át téglalakásba. Ő se megy ki soha a lakásból de neki is hullik a szőre és van téli bundája. Szerintem is teljesen normális dolog, ami kár mert rengeteget kell utána takarítani :D
2014. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem is rengeteget kell utána takarítanom, pedig szoktam fésülni ha tehetem minden nap, ahogy van rá időm, bár nem nagyon szereti.

Ti szoktátok fésülni?Ha igen milyen fésűvel vagy kefével?

2014. máj. 12. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:
barátnőmnek van szobacicája.a cicának is nagyon hullik a szőre.cicakefével fésülik.főleg tavasszal (ugye a tél után,lehullik rola a téli szőr)és neki is egy csomót kell takaritania
2014. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. máj. 12. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:
ugyan az én cicámnak nincs szöre, de a furminatort sokan ajánlják és akit ismerek is ezt használja. nem szokott különösebben szörös lenni a lakása :) ugyhogy szerintem hatásos
2014. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Erről a furminátorról már én is hallottam, csak sajnos elég drága.
2014. máj. 13. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:
hát, a hangsúly a hatásoson van :)
2014. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nameg egyszer elég megvenni, 7-9 ezer nem sok érte, kb ennyiért láttam. vaterán is elöfordul, párezerrel kevesebbért
2014. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!