Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova tűntek a macskáim?

Hova tűntek a macskáim?

Figyelt kérdés
Van/volt 4 macskám. négy nappal ezelőtt arra lettem figyelmes, hogy Lala nem jött haza vacsorára. Gondoltam "itt a tavasz, ő meg fiú" de reggel sem jött haza, ezért végig mentem az utcán és hívogattam, de semmi. Átmentem a barátnőmhöz, aki a szomszédom is egyben és az ő lánycicájához sokszor átjárt Lala, de azt mondta, hogy már kb. két napja nem volt ott. Hazamentem és felhívtam a bátyámat hogy nem-e látta tegnap, de nem látta. Napok óta kerestem, amikor eltűnt Télapó is,vele egy időben pedig Boldi is. Már csak egy macskám van meg és senki nem tudja mi lett a többiekkel én meg napok óta bőgök. Hova mehettek??

2014. máj. 17. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Nem is szeretted a macskáidat.Akkor ivartalanitattad volna őket.Igy már világos ,hogy miért tűntek el.Én is elszöknék egy ilyen rossz gazditól.
2014. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy valaki öli a macskáidat
2014. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a gazdi rossz! Gondoljatok bele, annak valami oka van hogy sorban eltűnnek a macskái. Nem akarlak elszomorítani de lehet hogy valaki mérgezi a macskákat vagy befogja... Amúgy egy ivartalanítás tényleg rájuk fért volna mert így persze hogy vakvilágnak kóborolnak!
2014. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!