Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy bírják az állatok a...

Hogy bírják az állatok a szenvedést?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a macska is, mikor érzi, hogy itt a vége, elvonul, csendben marad és csak úgy simán "elalszik", még ha olyan fájdalmai is lehetnek, amikbe az ember már bele is őrülne...
2014. máj. 26. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
az állatok nem felejtették el jelentéktelenségüket. az ember elhitette magával, hogy célja van az életének
2014. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Lehet h még nem láttál akkor cicát meghalni.

Az egyik cicám úgy halt meg, reggel amikor lementem hozzá, a kandalló előtt feküdt, fel akart kelni, de elesett, megint felakart megint elesett. Többet nem bírt felkelni, félig öntudatlanul feküdt, de közben végig a szemembe nézett. Akkor is engem nézett amikor meghalt, láttam a szemében amikor kitágult a pupillája... És előtte biztos nagy fájdalmai voltak, mert többször is megfeszült a teste.

Előtte másik cicánk is nagyon beteg volt, csak azt hallottam h üvölt a macska a fürdőszobából, odamegyek megnézem, ott fekszik oldalán a földön, az egész teste rázkódni kezdett és hányt és közben pisilt... Képzelheted mekkora fájdalma lehetett h közbe bepisilt. A fél feje a hányásban feküdt, gyorsan felemeltem nehogy megfulladjon tőle, sajnos pár héttel később meghalt.

Az állatok is ugyanúgy nem bírják a fájdalmat ahogy az emberek se, nekik is fájhat mondjuk a fejük és akkor látni rajtuk h rossz a kedvük.

2014. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a végelgyengüléshez közeledő állat vonul félre, vagy jelzi a gazdájának, hogy itt az idő.

Természetesen a fájdalommal járó betegség nekik is ugyanúgy szenvedést okoz, mint az embernek, csak ők nem tudnak maguknak fájdalomcsillapítóért elmenni az orvoshoz.

2014. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A beteg vagy baleset miatt sokkot kapott állatok ugyanúgy szenvednek mint az ember, és nem vonulnak félre, jó esetben a gazdájuknak van annyi esze, hogy elviszi őket orvoshoz. .
2014. máj. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 2

Eszedbe nem jutott volna, hogy megkönnyítsed a a szenvedését és állatorvoshoz vigyed? Nem baj, legalább ezt el tudtrad mesélni, biztosan jó élmény volt. Milyen emberek vannak, undorító!

2014. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csoszri diplomatikusan megfogalmazta, amit gondoltam a második válaszadóról. Ha nem trollkodás volt ez a kis élménybeszámoló, hát elég gyomorforgató...
2014. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nem csak nekem bántotta a "fülem" a kis élménybeszámoló.. Eltalálta a kedves második válaszoló, így még nem láttam macskát meghalni, de nem is fogok. Én nem bírnám ki, hogy csak nézzem és ne segítsek.
2014. máj. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!