Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vad lesz? Kismacskát hozunk...

Vad lesz? Kismacskát hozunk kertes házba egy 2 éves és egy 6 éves gyereknek. Már 5 hetesek, de még nem látta őket senki, úgy eldugta az anyacica. El merjem így hozni, hogy nincs gyerekekhez szoktatva?

Figyelt kérdés
Máshonnan tudnék olyan macsekot hozni, aki születése pillanatától gyerekek mellett van. Viszont akitől kértem nagyon jó barátnőm. Mekkora az esélye, hogy vad lesz a kiscica?
2014. máj. 29. 15:07
1 2
 11/15 Medvi ***** válasza:
100%
A kutyával is össze kell ám szoktatni őket! Remélem, nem cicaevő. A nagytestű kutyák nagyon veszélyesek a pici cicákra. Vigyázzatok, nehogy kutyakajának vigyétek csak őket.
2014. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyerekek kicsik és a macskára és gyerekre is balesetveszélyes ha nekik viszed a cicákat, mert egy állat nem plüssmackó akinek le lehet tekerni a fejét.
2014. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A kutya egy 10 éves vén róka, nagyon nyugis, nem bántja a macskákat. Eddig azért nem volt, mert a tacsink sajnos elintézte a szomszédét, így nem mertünk macskát hozni a házhoz. Most már nincs tacsi :(
2014. máj. 29. 19:59
 14/15 A kérdező kommentje:

Kedves Csoszri!

Nem vagyok akkora marha, hogy hagyjam, hogy a gyerek tegergesse a macskát. A 6 éves egész biztos, hogy finoman bánik vele, a 2 éves meg egyértelműen csak felügyelettel nyúlhat hozzá.

Sok olyan ember van, aki hagyja, hogy a macskát szadizza a gyereke? Furcsa a feltételezés... Mármint az, hogy én hagynám.

2014. máj. 29. 20:03
 15/15 Medvi ***** válasza:
Igen, sajnos tényleg vannak ilyen gonosz emberek. Addig örülj, amíg nem tudsz róluk semmit.
2014. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!