Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segtsetek mit tegyek?! Diák...

Segtsetek mit tegyek?! Diák vagyok és albérletben élek, és senki nem tud támogatni. Van egy 3 éves cicám és már 4 napja kínlódik, a halálán van.

Figyelt kérdés
Kértem segítséget több alapítványtól és orvostól de senki nem segített. Már lelkileg végképp nem bírom nézni ahogy szenved. Nagyon okos cica. Nem tudom mit csináljak hogy ne szenvedjen, Még altatásra sincs pénzem. Hogyan segítsek neki?
2014. márc. 12. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az ,hogy az orvos nem tud segíteni?
2014. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van aranyékszered, eladod és rögtön lesz egy kis pénzed... Hol laksz?
2014. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Add el azt, amiről épp netezel, orvosnál kérhetsz utólagos részletfizetést... ne másokra várj.
2014. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

facebook tele van állatvédő csoportokkal

kérj tőlük segítséget, akkor kiderül, hogy csak képeket osztogatnak meg, vagy tényleg tudnak segíteni is

szerintem biztosan ismernek olyan orvost, aki ingyen is elvégzi az altatást

2014. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy macska altatása cirka 3000 Ft. Ha nincs ennyid, miből ettél az elmúlt három napban? Miből veszed a kaját holnapra, holnap utánra? Az internet be van fizetve, a macskára meg nem jut ennyi, hogy tisztességgel elmenjen?
2014. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Kölcsönkérni, vagy a munkahelyről kikérni hamarabb a fizetést, eladni valamilyen értéktárgyat...vállalni egy napos munkát...takarítást, stb....bármi.... pár 1000 ft-t össze lehet szedni, egyszerűen....
2014. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!