Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy cicát mert a...

Szeretnék egy cicát mert a barátnőm macskájának most fognak születni kiscicái! De nem tudom hogy győzzem meg a szüleimet hogy kapjak 1-et?

Figyelt kérdés
már mikor kissebb voltam akkor is szerettem volna,de bele törődtem mert mondtam magamba hogy minek idegesítsem fel őket ha úgysem kapok? de már nagyon szeretnék, és itt lenne az alkalom (és én ingyen kapnék 1-et) az anyukámnak már több mint 1 éve nincs munkája és gondolom emiatt se engednék meg.
2009. dec. 31. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hmm szegényke. Azért próbáld meg hátha megengedi ha ilyen szépen elmondod neki ahogy itt leírtad nincs az a szülő aki nem engedné meg és én simán megengedném!
2009. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy. Ha elég idős vagy, akkor dolgozhatsz is, és akkor abból a pénzből tartod el a cicát, vagy legalábbis nagyon sok mindent megteszel a macskáért, hogy megmutasd el tudod látni, és nem kerül sok pénzbe. Hajrá, de azért ne vitatkozz anyuddal, nehéz munka nélkül és nem akar neked rosszat! :)
2009. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy cicus nem kerül sokba, szerintem nem ez az elsődleges akadály. Kérdezz rá, veszekedés nélkül, hogy miért nem akarják, és vállald a cicusért a teljes felelősséget! :)

Sok sikert, beszéld meg velük! :)

2009. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Én is biztos megengedném!Egy macskának sztem nem kerül olyan sokba az eltartása, mint mondjuk egy kutyának!Anyud helyében én megengedném ezt mielőtt még egy kutyát akarsz!!;)
2009. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy macskakonzerv 200ft vagy ha valami márkásat veszel akkor 300-400 az a pár száz forint rosszabb helyre is elmegy, hidd el.
2009. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok!:) De igazából anyum nem tudom miért nem akar,de mikor kutyát akartam (kb 3 éve) akkor azzal védekezett hogy hullik a szőre,és vinni kell beoltani és az drága! De ezeket még akkor mondta mikor még volt állása.
2009. dec. 31. 21:43
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a macskák sokkal olcsóbbak mint a kutyák nekem van kutyám és macskám is a macskát évente 1x kap 2 oltást arra elmegy úgy 3000 ft + 3 naponta 200 ft kajára a macskák nem betegeskednek semmi az enyém kb 3 éve volt beteg utoljára hogy vinni kellet orvoshoz szerintem ezzel érvelj ja és végre be tudnád bizonyítani hogy felelősség teljes vagy.
2010. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja és ráadásul ingyen cica elég jó ajánlat
2010. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekünk ha volt új kiscicánk az volt az első, hogy ivartalanítattuk az kb. 5000Ft.
2010. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hát ugye most volt karácsony,nem rég volt a szülinapom,névnapom és rengeteg pénzt kaptam! tehát ha megkapnám az egyik kiscicát akkor biztos én fizetném!


(habár most kaptam a hírt nem régen,hogy nem jöttek össze a kiscicák,de még próbálkoznak)

2010. jan. 1. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!