Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Remeg a kiscica?

Remeg a kiscica?

Figyelt kérdés
Utcáról befogadtunk egy cicát, amíg el nem viszik az ismerősöm tanyájára/lovardájába. Én ezt nem akarom, de anyáék ragaszkodnak hozzá, mert drága lenne ivartalanítani stb. plusz van már egy cicánk, arra is most vár egy műtét. Holnap akarják vinni, de ha nálunk marad el tudom vinni kedden orvoshoz. De nem is ez a lényeg, hanem hogy remeg folyton. Alig észrevehetően, mintha fázna. Féregtelenítőt még nem kapott, a bolháit már elkezdtük irtani, de még van benne sajnos. Fázni nem hiszem, hogy tegnap a 30 fokban fázott, lehet, hogy lázas. Apu mondta, hgy álmában dobálta magát, mintha rémálma lenne. Lehet epilepsziás? Vagy csak fél? Tudom, hogy nem vagytok kuruzsló, én is utálom az ilyen kérdéseket, de hátha találkozott vki hasonlóval itt. Köszönöm a normális válaszokat!

2014. jún. 14. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet fél, valami rosszat csináltak vele korábban, bántották.
2014. jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem lázas, akkor simán lehet, hogy fél, idegen a környezet, emberek, egy másik macska, olyankor tényleg szoktak remegni. Álmában pedig minden kiscica dobálja magát, az enyémek is mindig futnak, esznek meg ki tudja mit művelnek álmukban, ezen nem kell aggódni.
2014. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire kicsi a kiscica, mert amikor még egész aprók (értsd: a szemük is épp hogy kinyílt, még mászni is alig tudnak, stb.), akkor normális egy bizonyos "rángó" mozgás, legalábbis az én cicámnál is így volt, erre tisztán emlékszem.

De persze, amikor már nagyobbacska (mondjuk úgy, hogy már macska-formájú :D), akkor ennek meg kellene szűnnie...

2014. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Lehet, hogy tenyleg fel valamitol, de nem tudjuk mitol, mert az emberektol nem, folyton bujik, ugrik az olunkbe. Kb 2 honapos lehet.
2014. jún. 14. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!