Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elmondanátok nekem mivel jár...

Elmondanátok nekem mivel jár egy macskatartás? Miket kell figyelembe venni és mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

Emeletben lakok, és nagyon szeretnék egy cicát, csak anyum nem nagyon akarja megengedni:S mert fél, hogy mindenbe beleereszti majd a körmét meg minden csupa macskaszőr lesz...

Mivel tudnám anyumat megpuhítani? Mondanátok nekem érveket a macskatartás melett? Szivesen fogadom az ellenérveket is!

A másik, hogy megnnyi "gond" van egy cicával? Itt gondolok arra, hogy anyagilag...meg mennyit kell törődni vele?

Előre is köszi.


2010. jan. 3. 13:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Most láttam, hogy a kérdésed már jó régi, remélem azért összejött a cica dolog ;)

Úgy találtam a kérdésedre, hogy most én is egy kismacskát szeretnék ugyanis kertesből költöztünk panel lakásba a harmadikra. Hiányzik a kisállatok jelenléte, kutyáé, macskáé. Persze vannak az útvonalon ahol járok kutyusok de azok mégiscsak másoké... :/

Szóval én ilyen gondban vagyok most, mint te annak idején.

Anyumat félig sikerült meggyőznöm, de félig még mindig nem. Mindenfélét összeszedtem a neten, úgyhogy ki vagyok magamnak okítva, gondoltam válaszolok is neked de így mindegy. Inkább én kérdeztem tőled! Remélem azért látod majd, h írtam. :)

2012. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!