Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Mi csináljak két elhagyat...

SOS! Mi csináljak két elhagyatott kismacskával? ,

Figyelt kérdés
Ma reggel találtuk őket a kert végében, az anyjuk nem jött értük, úgy 1 heteseknek látszanak még csak. Nagyon nyávognak, eddig adtam nekik pipettával langyos cukros tehéntejet, de őszintén azt sem tudom hogy mennyit kéne nekik még most adni. Illetve van nekünk éppen most egy másik anyamacskánk,akinek van egy fia, kb a kicsikkel egyidős. Nem lehetne valahogy elfogadtatni vele a kismacskákat? pl ha odarakom a két kicsi közé az ő porontyát? Van akkor még a sajátját is elhagyja? Mert ezt találtuk a legjobb megoldásnak, ha átvenné a kiscicák gondozását is.

2014. jún. 21. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
tehéntej? meg akarod ölni őket?
2014. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
odarakhatod, általában gond nélkül felneveli a másokét is :)
2014. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így neveld és etesd az árva kiscicákat:

[link]

2014. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Medvi ***** válasza:
Tedd be őket az anyukacica kölykéhez, szerintem nem lesz gond, be fogja fogadni őket.
2014. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!